Oma Saar ja Kadi raadio ühinesid kampaaniaga “Anname ära 2009” (5)

Oma Saar ja Kadi raadio ühinesid kampaaniaga “Anname ära 2009”

ANNETUSED BUSSIJAAMA: Kui teil on majapidamises üleliigseid kasutamiskõlblikke asju (tekke, patju, mänguasju, riideid, kodutehnikat jms), mida teie pere ehk enam ei vaja, kuid mis oleksid tänuväärt kingitus mõnele teisele perele, viige need Kuressaare bussijaama Cargobusi teeninduspunkti. Eilse “saagi” saatis klienditeenindaja Maie Saar juba Tallinna.

Kanal 2 uudistesaate “Reporter” algatatud kampaania “Anname ära 2009” raames on igal inimesel võimalik anda oma panus, et aidata abivajavaid peresid.

Alates eilsest viisid inimesed üle Eesti abivajajatele mõeldut lähimasse Cargobus OÜ teeninduskohta, seda ka Kuressaares. Ja juba eile saadeti saarlaste annetused edasi Tallinna ladudesse.

“Täna on asju toodud juba päris palju. Ühe bussi alune oli pakke täis,” ütles Oma Saarele Cargobus OÜ Kuressaare klienditeenindaja Maie Saar.
Et kõiki saarlaste annetatud esemeid ei peaks pealinna sõidutama, ühinesid projektiga Oma Saar ja Kadi raadio, kes aitavad Saare maakonnas kokku viia inimesed ja perekonnad, kes vajavad abi või kes tahavad teistele head teha.

Abivajajatest võib teada anda Kadi raadio või Oma Saare toimetusele. Samaase võivad pöörduda ka need inimesed, kellel on midagi ära anda.
“Asju on toodud hästi palju,” ütles projekti algataja Carmen Pritson-Tamme, tema sõnul on oodatud kõik teated ja vihjed abivajavatest peredest, kellele ladudest asju viia. “Praegu otsimegi rohkem abivajajaid peresid,” tõdes Pritson-Tamme.

Üle-eestiliseks paisunud projekt “Anname ära 2009” käivitus spontaanselt pärast “Reporteri” lugu Võnnu kuue lapsega perest.
Projektiga tahetakse aidata Eesti paljulapselisi perekondi, kellele kuluksid ära nii padjad-tekid kui ka mänguasjad.

“Rõõm on näha, et Eesti inimesed on hoolimata sellisest raskest ajast hästi sõbralikud ja heatahtlikud,” ütles “Reporterile” Cargobus OÜ turundusdirektor Eili Pihlak, kelle sõnul on toodud hästi palju lasteriideid, mänguasju, raamatuid, lampe jms. Pihlaku kinnitusel laekub annetusi suure tempoga ning aktsioon on esialgselt loodetust hoopis suuremaks paisunud.

“Samas tuleb inimestele südamele panna ka seda, et katkiseid ja remontivajavaid asju ei maksa tuua,” tuletas meelde Carmen Pritson-Tamme.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 33 korda, sh täna 1)