Ühest miilist kuninga tiitlini (1)

Ühest miilist kuninga tiitlini

 

Taas on saarlastel põhjust rääkida oma kuningast ja kuningannast. Eelmised selleteemalised lood on koos Tema Kõrguse Kirilli ja Torgu kuningriigiga juba kaduvikku vajunud.

Saarlased olid väga edukad üle-eestilisel karaokevõistlusel ja krooniti karaoketippudeks. Kuninganna, tõsi küll, sai tiitli teist korda, aga nüüd on tiitel ikka täiuslik, lausa kuningapaar on Saaremaalt. Ometi midagi ilusat meie majandusraskustes vaevlemise lugudele vahelduseks!

Kuna mõlemal tiitli saavutanul on arvestatav lava- ja karaokevõistluste kogemus, võime loota, et kättevõidetud tiitlid viimaseks ei jää. Kindlasti on konkurents tugev, aga seda väärtuslikum on võit, mis tihedas rebimises saavutatud.

Toimetus arvab, et nii meie kuningas kui ka kuninganna on väärt järgmist tiitlit, mille nimel astutakse pealinnas võistlustulle järgmisel nädalal. Kuna võistlus on rahvusvaheline, siis oleks päris vahva, kui saaksime Saaremaale suisa rahvusvaheliselt tunnustatud kuninga ja kuninganna. Meie igatahes hoiame tugevasti pöialt!

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 24 korda, sh täna 1)