Leisi keskkool tunnustas parimaid

Leisi keskkool tunnustas parimaid

AASTA TEGIJAD: Leisi keskkooli aasta tegijad 2009.

Reedel oli Leisi keskkoolis pidulik galaõhtu Aasta Tegijad 2009, kus aasta inimese tiitli omanikuks sai kooli õpilasesinduse president Tiit Põlluäär, kes oma tänukõnes lubas selle kolme kuu jooksul, mis ta veel koolis viibib, igati toetada õpilasesinduse tööd ja oma kooli, kus ta ennast hästi tunneb.

“Aasta tegijate galaõhtu on meie koolis väga olulise tähendusega seetõttu, et see on tunnustamise jagamine noortelt-noortele, keda toetavad oma õpetajad, vilistlased ja vallavalitsuse esindajad,” ütles Leisi keskkooli huvijuht Anu Noor, lisades, et koostöö ja üksteise märkamine, tunnustamine annab jõudu elamiseks ning edasiliikumiseks siin ja praegu.

Kuuendat aastat toimuva galaõhtu nominentide tunnustajateks olid õpetajad, kooli vilistlased ja noored ise.
“Valimised toimusid sõbranädala raames, valimiskasti ja valimiskorra reegleid arvestades,” sõnas Noor, kelle sõnul korraldas ja juhtis tiitlite nimetuste ja nominentide väljaselgitamist kooli õpilasesindus.

Tiitleid jagati kahes vanusegrupis. Huvijuhi sõnul tegi galaõhtu huvitavaks ja omanäoliseks täiskasvanud toetajate ettevalmistatud sõnavõtud nominentide tunnustamiseks ja kategooriate tähenduste avamisel.

Õpilaste lemmik on Maiva Orgmets

Lisaks aasta inimesele valiti näiteks ka aasta loomeinimene, aktivist, heasüdamlik sõber, kaunis tütarlaps, sporditäht, helge peaga taibu, varjatud anne, naljahammas, musikaal-ne geen, andekas näitleja, džentelmen ja õpilaste lemmik. Õpilaste lemmikuks osutus garderoobitädi Maiva Orgmets, kes Anu Noore sõnul võtab alati naerusuiselt kooli saabuvaid õpilasi ja õpetajaid vastu, leiab lahke sõna või nõuande abivajajale ja märkab seda, mis kiires elutempos kipub kahe silma vahele jääma.

Auhinnataiesed valmistas Arvi Käen

Kõik tunnustuse pälvinud aasta tegijad said mälestuseks taiese, mille valmistas Arvi Käen – pime Pärsama hooldekodu elanik, kes armastab käsitööd.

“Inimene, kellel on elus ära võetud võimalus osaleda enamikes kategooriates, aga kes on leidnud võimaluse teiste tunnustamiseks,” ütles aasta loomeinimesele taiest üle andes kunstiõpetaja Ene Metsamaa.

Galaõhtul lõid meeleolu noorte endi poolt ettevalmistatud laulu- ja tantsukavad – Regina Rahu tantsutüdrukud, Jaan-Eerik Aardami laul, lõbusad XII kl noormeeste tantsutrupi Kevadised Lillekesed kavad ja bändi Out of Area esinemine, mille liikmed on samuti Leisi keskkooli endised õpilased.

Õhtut juhtisid XII kl õpilased Kristi Orgmets ja Tiit Põlluäär.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 123 korda, sh täna 1)