Pealinna turismimessil esindatud üle kümne Saaremaa firma

Homme Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses avataval rahvusvahelisel turismimessil Tourest 2009 osaleb ligi 350 osavõtja hulgas ka 12 Saaremaa firmat.

Rahvusvahelisel turismimessil Tourest 2009 osalevate Saare maakonna turismiettevõtete seas on reisibürood (näit Wrisi Kuressaare kontor ja reisibüroo Kontaktid), majutusasutused (Arensburg Boutique Hotell, Johan Spa Hotell, AS Kuressaare Sanatoorium, SYG hostel jt), toitlustusettevõtted (Veski trahter) ja muud turismiga tegelevad firmad (GoodKaarma seebikoda, Kaali külastuskeskus jt).

Tourest 2009 toimub taas kolmes hallis – peahall, “Puhka Eestis” hall ja lastehall – ning korraldajate sõnul on tänavu osalema oodatud ligi 350 põhi- ja kaaseksponenti, kes esindavad 24 riiki.

“Puhka Eestis” hallis, mida korraldab EAS-i turismiarenduskeskus koostöös maakondadega, saab messikülastaja ka tänavu tutvuda turismiuudistega kõigist Eesti maakondadest ning valida välja parimad pakkumised puhkuseks ja vaba aja veetmiseks Eestis.

Peahallis on võimalus tutvuda reisimisvõimalustega üle maailma ning muude turismiteenustega Eestis ja mujal. Lastele mõeldud hallis on avatud Laste Maailm, kus vanemad võivad muret tundmata oma lapsed professionaalide hoole alla jätta.

Turismimess Tourest 2009 toimub Eesti Näituste messikeskuses 13.–15. veebruarini. Korraldajad on lubanud, et tegemist saab olema lõbusa üritusega – kõik kolm päeva on täidetud meelelahutusprogrammidega, mis sisaldavad populaarseid reisioksjoneid, interaktiivseid mänge, eksponentide etteasteid jpm.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 17 korda, sh täna 1)