Nasva rahvas tahab uut klubi (1)

Nasva küla viie talu elanikud istusid koos arutamaks omavahel läbi, milline võiks olla uus Nasva klubi-kultuurikeskus, ning saatsid oma arvamused ja ettepanekud Kaarma vallavalitsusele.

“See on normaalne ju, et inimesed peavad aru ja teevad ettepanekuid,” ütles üks allakirjutanu, Hillar Lipp, lisades, et ettepanekute leht on ka Nasva kaupluses ning oma soovid ja nägemused saavad kirja panna kõik, kes tahavad uue klubihoone kohta arvamust avaldada.

Vallale saadetud kirjas on koos Lipuga asju arutanud inimesed kõik läbi mõelnud. Näiteks soovitati vallal kõigepealt läbi viia ideekonkurss.
“Päris jurtas ka ei tahaks olla,” nentis Lipp, täpsustades, et kõik külainimesed on ikka seda meelt, et uue klubihoone võiks ehitada samale kohale.

Külaelanike soov oli, et projekteerimisel tuleks vältida liigseid kulutusi nõudvaid ruumilahendusi. Ettepanekutes olid kirjas ka soovitused, millised võiksid ruumid olla. Külarahva arvates peaks klubis olema ka internetipunkt ja õues pallimänguplats ning autoparkla. Lisaks sellele arutati koosolekul ka õuekujundust.

Kaarma abivallavanem Kairi Niit ütles, et Nasval on initsiatiiv elanike käes ning oma ideed ja soovitused saab Nasva rahvas edastada valla arhitektile Inna Ligile.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 41 korda, sh täna 1)