Saarlased tahavad püsida meistriliigas

Saarlased tahavad püsida meistriliigas

TREENERITEPAAR: Jan Važinski (esiplaanil) ja Sergei Zamogilnõi jälgisid Saare Talv 2009 turniiril meeskonna mänge.

Nädalavahetusel kodusel turniiril Saare Talv 2009 Tartu JK Tammeka ja Viljandi JK Tuleviku vastu kaks 1 : 0 võitu võtnud FC Kuressaare treeneri Jan Važinski sõnul andis kodune turniir hea võimaluse end mänguga tulevaste vastastega meistriliigast proovile panna.

Hooajaks valmistuva FC Kuressaare treeningud on treener Jan Važinski sõnul vilja kandnud. Korralikult on töötanud meeskonna Kuressaare ja Tallinna treeninggrupid.

Seda näitab ka pühapäevane võit Tuleviku üle, kus eelmisel aastal meistriliiga seitsmendaks tulnud meeskonna vastu võeti võit koguni duubelkoosseisuga. Treener pani turniiri jooksul mängu pea kõik FC Kuressaare ja JK Sörve mängijaid.

“Rääkisime just Sergeiga (Zamogilnõi, meeskonna teine treener – toim), et järgmisel hooajal tuleb kindlasti ka duublit kasutada ja täna oli näha, et nad saavad hakkama,” märkis Važinski.

Eelseisva hooaja eesmärkidest rääkides ütles Važinski vähem kui kuu aega enne avamängu, et peamine eesmärk on ikkagi liigasse püsima jäämine.
Nüüdseks on tehtud ka kõik meeskonna vangerdused, mis tõid meeskonda uus mängijaid.

Vaid sel nädalal selgub see, kas FC Kuressaare kasvandik, eelmisel aastal Valga Warrioris mänginud Kalle Lepp liitub uueks hooajaks oma esimese koduklubiga või jätkab meistrisarjas koos Viljandi Tulevikuga.
Saare Talv turniiril mängis Lepp Kuressaare võistkonna eest.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 35 korda, sh täna 1)