Lühidalt spordist (12)

KJK Saare Eesti neljas klubi
Laupäeval Võrus Eesti kergejõustikuklubide talvistel karikavõistlustel saavutasid KJK Saare naiskond neljanda koha ja meeskond kaheksanda koha.

Naiskonnale tõi parimad tulemused Kaie Kand, kes oli kaugushüppes 5.97-ga teine ja 60 m tõkkejooksus ajaga 8,87 kolmas. Linda Treiel suutis kõrgushüppes ületada 1.75, mis andis neljanda koha. Treiel astus üles ka teivashüppes, kus sai tulemuseks 3.00.

FC Kuressaare kaotas Sillamäele
Hooajaeelses sõprusmängus kaotas saarlaste jalgpalliklubi 0 : 2 samuti meistriliigas mängivale Sillamäe Kalevile.

Saaremaa JK aaMeraaS kaotas
Eesti saalijalgpalli meistrivõistluste esiliigas sai Saaremaa JK aaMeraaS seitsmenda kaotuse, kui võõrsil jäädi alla Unibet Nõmme Kaljule 3 : 9.

Jätkusid meistrivõistlused korvpallis
Nädalavahetusel peetud maakonna korvpallimeistrivõistluste tulemused: Orissaare–Tesman 57 : 59, Pihtla–Vesse 64 : 65, Orissaare–KäSa 69 : 75, Kihelkonna–Tesman 55 : 66.

Saarlastele rallilt ja rallisprindilt poodiumikohti
24. jaanuaril Võrumaal peetud Honda Racing noorteralli meistrivõistluste etapi võitsid J21 klassis Honda Civicul võistelnud Kaspar Koitla ja Greta Germanavičiutė. Saarlastest olid sel korral edukaimad Ken Torn ja Riivo Mesila Mitsubishi Coldil.

Kuni 16-aastaste noorte arvestusklassis saavutasid nad kolmanda koha. Klassivõidu kindlustasid Allan Popov – Sergei Larens, kes võidutsesid ka järgmisel päeval Vastseliinas toimunud Eesti rallisprindi meistrivõistluste avaetapil. Teise ja kolmanda koha võitlesid sprindil J16 klassis välja
saarlased – Karl Jalakas – Rainer Laipaik olid teisel ja Ken Torn – Riivo Mesila kolmandal kohal.

Anto mängijad võistlesid Pärnus
Saaremaa lauatennisistid osalesid eelmisel pühapäeval Pärnu karikasarja IV etapil, kus kokku oli 64 võistlejat. SK Anto mängijate tulemused olid järgmised: Janek Saar oli 11. (kokkuvõttes 13.), Taivo Esko 18. (18.), Sven Issajev 33. (23.), Ants Saar 38. (36.), Alari Saar 49. (54.).

Võideti ka kaks eriauhinda – Taivo Esko osutus parimaks II järgu mängijaks ja Saaremaa ainuke aktiivselt treeniv ja võistlev noormängija, 12-aastane Alari Saar võitis kuni 14-aastaste mängijate hulgas esikoha.