FC Kuressaarele sõprusmängust võit, JK Sõrvele kaotus

Hooajaks valmistuvad Saaremaa jalgpalliklubid pidasid esimesed hooajaeelsed sõpruskohtumised.

Esiliigast meistriliigasse tõusnud FC Kuressaare kohtus teisest liigast esiliigasse tõusnud FC Kohtla-Järve Lootusega ning võttis 4 : 1 võidu.

Klubi kodulehe andmetel olid mänguohjad saarlaste käes pea terve mängu. Esimest korda sai FC Kuressaare särgis jala valgeks ka meeskonna uus täiendus Reijo Kuusik, kes juba kuuendal minutil suutis saarlased juhtima viia.

Teiste väravate eest hoolitsesid Martti Pukk (fotol kollases), Lauri Mihkelson ja Elari Valmas. Kohtla-Järvele tõi punkti Märt Kluge, kes väravaesises segaduses lõi omavärava.

Järgmise sõprusmängu peab FC Kuressaare meeskond juba 21. jaanuaril, kui kell 18 kohtutakse Maarjamäe kunstmuruväljakul FC Levadia duubliga.
JK Sörve kohtus sõprusmängudes Valga Warriori ja FC Elva baasil moodustatud meeskonnaga, kus esimesel poolajal olid Sörve vastasteks valgalased ning teisel poolajal elvalased.

Saarlased mandrimeeste vastu ei saanud ja tuli tunnistada vastaste 2 : 5 paremust. Sörvele lõid väravad Mikk Rajaver ja Algis Kelder.