Lugeja kiri: Aastavahetus Torgu vallas

Lõppenud 2008. aasta koosviibimine toimus Torgu vallas enne jõulupühi 17. detsembril koolimaja aulas. Avasõnad ütles vallavanem Maile Aale.

Seejärel mälestati aasta jooksul manalateele läinud Torgu valla elanikke ja nende mälestuseks kõlas valla meesansamblilt A. Topmani “Requiem”.

Pärast seda sai sõna vallavolikogu esimees Mihkel Undrest, kes peatus lühidalt valla töödel ja tegemistel 2008. aastal ja soovis kõigile kõige paremat uuel aastal. Siis kõlasid Torgu meesansamblilt “Jõulukellad”, “Igal aastal jälle” ja “Püha öö”.

Taidlejate osa juhatas oma lauludega sisse valla aktiivsete naiste kollektiiv eesotsas Luule Aadussooga. Eriti meeldis madruste tants, mille lõpus tõmmati kaasa ka meesansambli liikmed.

Ajaviite- ja tantsumuusikat tegi Anna Minna. Meesansambel korraldas soovikontserdi.
Keha kinnitati rikkalikult kaetud pidulaua taga.

Kuigi vald on pisike ja vaene, nagu väidetakse, töötab renoveeritud vallamajas neli ametnikku, kas annavad Torgule valla näo. Siin võtab patsiente vastu perearst. Töötavad valla isetegevuskollektiivid ja viiakse läbi üritusi.

Elame edasi, paneme õla alla ja toetame seda, mis meil on. Taevast ei kuku meile iseenesest mitte midagi. Soovin kõigile jõudu uueks aastaks!

Leo Tiri

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 18 korda, sh täna 1)