Lõppes pööripäevajooksude 27. hooaeg

Esimesel jõulupühal lõpetati Loode tammikus järjekordne pööripäevajooksude hooaeg. Seekordne talvejooks oli arvult 108.

Koolidest oli arvukamalt esindatud KG, osavõturohkemad võistlusklassid olid M40, M50 ja N35. Kokku oli seekordsel talvejooksul osalejaid koos tervisejooksjatega 71.

Kõigil neljal jooksul osalesid sel aastal Mari Kolk, Liia Toom, Annika Vaher, Anne-Li Tilk, Helgi Kuusk, Henri Kuris, Lenari Kuris, Paul Kolk, Gunari Kuris, Kalev Õisnurm, Janar Mai, Ahto Jakson, Andres Ramst, Urmo Auväärt, Tiit Tilk, Marko Kolk, Jaan Mehik, Tõnu Vaher, Roman Rannisto, Suurap Mälk, Helen Jürjo, Kunnar Kuris, Väino Vaha.

Uusi osalejaid lisandus tänavu 125. Kokku on 27 aasta jooksul 108 pööripäevajooksul osalenud 1493 jooksusõpra, neist tüdrukuid-naisi 543.

Kõige rohkem osaluskordi selles sarjas on Ain Talul, kes on osalenud 101 korda. Järgnevad Tõnu Vaher 97, Suurap Mälk 96, Väino Vaha 92, Roman Rannisto 88, Paavo Vara 87, Helen Jürjo 80, Katrin Vaher 79, Innar Sepp 72, Hendo Väli 66 jooksukorraga.

Tõnu Vaher


108. JOOKSU TULEMUSED

Distants 2500 m
Kuni 14-aastased tüdrukud: 1. Ann Saks Leisi KK 11.42; 2. Mari Kolk SÜG 14.08.
Kuni 18-aastased neiud: 1. Johanna Toplaan KG 10.08; 2. Susanna Toplaan KG 11.02; 3. Triin Lõbus KG 11.07.
Naised: 1. Ivika Selgis Kuressaare 12.27; 2. Galina Penjora Kuressaare ametikool 12.30; 3. Helen Jürjo JK Sarma 12.46.
Naised N35: 1. Annika Vaher JK Sarma 10.30; 2. Krista Tito Kuressaare 10.35; 3. Liia Toom JK Sarma 10.56.
Kuni 10-aastased poisid: 1. Johannes Treiel SÜG 11.10; 2. Karl-Jakob Toplaan KG 12.55; 3. Henri Kuris Aste PK 14.04.
11–14.-aastased poisid: 1. Lenari Kuris Aste PK 10.04; 2. Paul Kolk KPK 11.13; 3. Janos Aedmäe SÜG 14.37.

Distants 5000 m
15–18-aastased noormehed: 1. Ivar Mai Kuress ametikool 20.41; 2. Mairo
Tänav KG 20.41; 3. Gunari Kuris Aste PK 24.06.
Mehed: 1. Ando Õitspuu JK Sarma 16.53; 2. Kalev Õisnurm SV Torutööd 17.18; 3. Janar Mai Rademar 18.20.
Mehed M40: 1. Innar Sepp JK Sarma 17.30; 2. Tiit Tilk JK Sarma 20.00; 3.
Anti Toplaan EELK 20.08.
Mehed M50: 1. Tõnu Vaher JK Sarma 20.51; 2. Roman Rannisto JK Sarma 20.56; 3. Siim Saar Pihtla 22.06.
Mehed M60: 1. Suurap Mälk JK Sarma 20.11; 2. Väino Vaha JK Sarma 26.52: 3. Paavo Vara JK Sarma 27.31.

JOOKSUDE 27. HOOAEG

Distants 2500 m
Kuni 14-aastased tüdrukud: 1. Ann Saks, 2. Eva-Maria Vaher, 3. Mari Kolk.
Kuni 18-aastased neiud: 1. Johanna Toplaan.
Naised N35 1. Liia Toom, 2. Annika Vaher, 3. Anne-Li Tilk.
Kuni 10-aastased poisid: 1. Karl-Jakob Toplaan, 2. Henri Kuris.
11–14-aastased poisid: 1. Lenari Kuris, 2. Paul Kolk.

Distants 5000 m
15–18-aastased noormehed: 1. Ivar Mai, 2. Gunari Kuris, 3. Mairo Tänav.
Mehed: 1. Ando Õitspuu, 2. Kalev Õisnurm, 3. Janar Mai.
Mehed M40: 1. Innar Sepp, 2. Tiit Tilk, 3. Anti Toplaan.
Mehed M50: 1. Tõnu Vaher, 2. Roman Rannisto, 3. Ain Talu.
Mehed M60: 1. Suurap Mälk, 2. Väino Vaha, 3. Paavo Vara.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 81 korda, sh täna 1)