TULEMUSED Saare maakonna koolinoorte meistrivõistlused sisekergejõustikus Kuressaares 06.–07.12

PC – kuulitõuge 1. Kert Toost (Kihelkonna PK) 10.14; 2. Joel Jakob Koel (SÜG) 9.00; 3. Marek Raudsepp (Kaarma PK) 8.18. TC – 60m jooks 1. Karmen Armus (SÜG) 8,8; 2. Grete Reinsoo (Kihelkonna PK) 8,8; 3. Marleen Kubits (KG) 8,9.

PD – kaugushüpe 1. Kaarel Ernits (KVK) 4.68; 2. Johannes Treiel (SÜG) 4.19; 3. Aleks Lesk (SÜG) 4.03. PC – 60m jooks 1. Sten Jakobson (Kihelkonna PK) 8,4; 2. Hardo Niit (Lümanda PK) 8,6; 3. Rando Oder (Mustjala PK) 8,9.

TD – 30m jooks 1. Kristel Mere (Salme PK) 5,5; 2. Gerli-Claudia Kuldsaar (Kihelkonna PK) 5,5; 3. Liisbet Antsaar (Kärla PK) 5,5. TC – kõrgushüpe 1. Krete Suurorg (Valjala PK) 1.30; 2. Pia-Lotta Toom (SÜG) 1.30; 3. Keidi Pukk (Valjala PK) 1.25.

TD – kõrgushüpe 1. Kristel Käsk (Kihelkonna PK) 1.10; 2.–3. Geden Kollo (OG) 1.10; Heleri Soe (SÜG) 1.10. PD – kõrgushüpe 1. Kaarel Ernits (KVK) 1.40; 2. Romet Room (OG) 1.35. PC – kõrgushüpe 1. Marek Udeküll (Kihelkonna PK) 1.45; 2. Janos Aedmäe (SÜG) 1.35; 3. Johan Vahter (KG) 1.30. TC – kaugushüpe 1. Grete Reinsoo (Kihelkonna PK) 4.26; 2. Marleen Kubits (KG) 4.16; 3. Karmen Armus (SÜG) 4.13.

TD – kaugushüpe 1. Liisbet Antsaar (Kärla PK) 3.86; 2. Anne-Mai Alas (Kihelkonna PK) 3.81; 3. Kristel Mere (Salme PK) 3.81. PD – kaugushüpe 1. Kaarel Ernits (KVK) 4.68; 2. Johannes Treiel (SÜG) 4.19; 3. Aleks Lesk (SÜG) 4.03. PC – kaugushüpe 1. Hardo Niit (Lümanda PK) 4.54; 2. Rauno Pagil (Salme PK) 4.33; 3. Johan Vahter (KG) 4.29.

PD – 30 m jooks 1. Risto Lillemets (KG) 4,9; 2. Markus Treirat (Salme PK) 4,9; 3. Toomas Erikso (OG) 5,1; TD – 30 m tõkkejooks 1. Diana Kasesalu (KG) 6,0; 2. Gerli-Claudia Kuldsaar (Kihelkonna PK) 6,2; 3. Kristel Käsk (Kihelkonna PK) 6,6. TC – 60 m tõkkejooks 1. Karmen Armus (SÜG) 10,6; 2. Gerda-Liis Palmiste (Kaarma PK) 12,0; 3. Marleen Kubits (KG) 14,7.

PD – 30 m tõkkejooks 1. Kaarel Ernits (KVK) 5,4; 2. Romet Room (OG) 5,6; 3. Indro Kottise (SÜG) 5,6. PC – 60 m tõkkejooks 1. Marek Udeküll (Kihelkonna PK) 10,7; 2. Kristo Lonks (Kihelkonna PK) 11,6. TD – kuulitõuge 1. Maria-Helena Palijenko (SÜG) 7.51; 2. Maria Kristiina Mölder (SÜG) 7.39; 3. Geden Kollo (OG) 7.25. TC – kuulitõuge 1. Helena Kuivjõgi (Lümanda PK) 8.83; 2. Claudia Taumann (OG) 7.67.

PD – kuulitõuge 1. Romet Room (OG) 10.70; 2.Cris-Karlis Lepp (LKK) 9.46; 3. Aron Laidmaa (Kihelkonna PK) 9.18. TD – 300 m 1. Anne-Mai Alas (Kihelkonna PK) 56,5; 2. Liisbet Antsaar (Kärla PK) 56,8; 3. Kristel Käsk (Kihelkonna PK) 57,9. TC – 600 m jooks 1. Helena Kuivjõgi (Lümanda PK) 2.02,8; 2. Laura Põld (Salme PK) 2.07,3; 3. Keidi Pukk (Valjala PK) 2.07,5. PD – 300 m jooks 1. Markus Treirat (Salme PK) 50,9; 2. Risto Lillemets (KG) 51,3; 3. Johannes Treiel (SÜG) 52,6.

PC – 600 m jooks 1. Hardo Niit (Lümanda PK) 1.51,5; 2. Kristo Lonks (Kihelkonna PK) 1.53,5; 3. Paul Kolk (KPK) 2.03,0. PD – teivashüpe 1. Johannes Treiel (SÜG) 2.12; 2. Risto Lillemets (KG) 2.02. PC – teivashüpe 1. Janos Aedmäe (SÜG) 2.12. TB – 60 m jooks 1. Kai Kreos (KVK) 8,4; 2. Greete Vapper (Aste PK) 8,4; 3. Liisa Truu (SÜG) 8,6.

TB – kõrgushüpe 1. Merily Porovart (OG) 1.45; 2. Karmel Pea (SÜG) 1.40; 3. Greete Vapper (Aste PK) 1.35. TA – kõrgushüpe 1. Kaili Adamson (SÜG) 1.50; 2. Mariann Tartes (SÜG) 1.45. PB – kõrgushüpe 1. Rauno Liitmäe (Muhu PK) 1.70; 2. Ken Kaljurand (KPK) 1.65; 3. Magnus Kolla (Mustjala PK) 1.60. PA – kõrgushüpe 1. Meelis Reinumägi (SÜG) 1.80; 2. Jarmo Varik (KG) 1.75; 3.–4. Sander Sooäär (SÜG) 1.70; Meelis Linde (KG) 1.70.

TA – 60 m jooks 1. Kaili Adamson (SÜG) 7,8; 2. Mari Truumees (KG) 8,1; 3. Linda Treiel (SÜG) 7,8.TB – 60 m tõkkejooks 1. Eliise Hoogand (SÜG) 9,9; 2. Merily Porovart (OG) 9,9; 3. Liisa Truu (SÜG) 10,5. PB – 60 m 1. Magnus Kolk (Kihelkonna PK) 7,4; 2. Morten Umber (OG) 7,5; 3. Ahto Timm (Salme PK) 7,8. PA – 60 m jooks 1. Erki Välinurm (KG) 7,2; 2. Ott Aljas (SÜG) 7,5; 3. Kentti Koppel (SÜG) 7,6.

PA – 60 m tõkkejooks 1. Priit Järveots (SÜG) 8,6; 2. Karli Saar (KG) 8,6; 3. Mairo Tänav (KG) 9,4. TB – kaugushüpe 1. Liisa Truu (SÜG) 4.81; 2. Greete Vapper (Aste PK) 4.73; 3. Kai Kreos (KVK) 4,67. TA – kaugushüpe 1. Linda Treiel (SÜG) 5.34; 2. Kadri Pulk (SÜG) 5.02; 3. Mari Truumees (KG) 4.91. PB – kaugushüpe 1. Magnus Kolk (Kihelkonna PK) 5.98; 2. Rauno Liitmäe (Muhu PK) 5.70; 3. Morten Umber (OG) 5.38.

P – A kaugushüpe 1. Sander Sooäär (SÜG) 6.33; 2. Ott Aljas (SÜG) 6.01; 3.Villu Vahter (KG) 5.95. P – B kuulitõuge 1.Morten Umber (OG) 13.94; 2. Magnus Kolk (Kihelkonna PK) 12.37; 3. Martin Vaher (Kihelkonna PK) 11.61. P – A kuulitõuge 1. Priit Järveots (SÜG) 13.66; 2.Villu Vahter (KG) 13.03; 3. Kristen Mere (KG) 12.86. T – B kuulitõuge 1. Karmel Pea (SÜG) 9.75; 2. Kadri Saar (OG) 9.60; 3. Liisi Kakko (OG) 9.23.

T – A kuulitõuge 1. Linda Treiel (SÜG) 14.72; 2. Kadri Pulk (SÜG) 10.34; 3. Kadri Villem (OG) 9.89. P – B teivashüpe 1. Rauno Liitmäe (Muhu PK) 3.00; 2. Benjamin Siirak (KG) 2.50. P – A teivashüpe 1. Kunnar Kokk (KG) 3.60; 2. Ott Aljas (SÜG) 3.40; 3. Kert Varik (KG) 3.10. T – B teivashüpe 1. Loore Magus (SÜG) 1.90; 2. Karmel Pea (SÜG) 1.90.

T – A teivashüpe 1. Liina Malk (SÜG) 2.00; 2. Kadri Villem (OG) 1.90. P – A 600 m 1. Priit Järveots (SÜG) 1.30,9; 2. Meelis Reinumägi (SÜG) 1.30,2; 3. Jarmo Varik (KG) 1.32,3. P – B 600 m 1. Ahto Timm (Salme PK) 1.41,1; 2. Rimo Timm (SÜG) 1.41,8; 3. Mait Pikpõld (KPK) 1.43,9.

T – A 600 m 1. Mari-Liis Tishler (SÜG) 1.55,6; 2. Angela Taro (KG) 1.57,3; 3. Gerlin Kruuser (Salme PK) 1.58,3. T – B 600 m 1. Eliise Hoogand (SÜG) 1.56,6.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 61 korda, sh täna 1)