Hambapolikliinik soovib oma maja linnalt ära osta (5)

1997. aastal Kuressaare linnavalitsuse asutatud SA Kuressaare Hambapolikliinik on pärast kümneaastast kasutuslepingu alusel tegutsemist Põik tn 1 majas otsustanud hoone linna käest välja osta ja pakub selle eest 4,5 miljonit krooni.

“Kuigi linnavalitsus seda [SA juhatuse ettepanekut] veel arutanud pole, siis mis võiks linnal selle vastu olla, kui sihtasutus saab pärast kümmet aastat oma hoone ning jätkab seal tööd juba majaomanikuna,” nentis abilinnapea Kalle Koov.

Abilinnapea näeb ettepanekus palju positiivseid argumente. “Ettepanek korrastab linnavara kasutamist, kuna seni sai sihtasutus hoones tegutseda renditasu maksmata ning sellele viitas tegelikult ka riigikontroll, teiseks saab tänu linnavara müümisele planeerida muid investeeringuid – näiteks teedeehitusse,” sõnas Koov.

SA Kuressaare Hambapolikliinik nõukogu esimees Jaan Lember lausus, et eks kõige pealt tuleb ära oodata, kuidas linnavalitsus sellele ettepanekule reageerib, kuid lisas, et tegu peaks olema mõlemaid pooli rahuldava lahendusega.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 25 korda, sh täna 1)