“Südamele südamest” homme Laurentiuse kirikus

Selle aasta üht toredamat jõulukontserti “Südamele südamest” saavad saarlased nautida juba homme, 2. detsembril kell 19 Kuressaares Laurentiuse kirikus.

Kontserttuur, mis kestab 14. detsembrini, koosneb ligi 4000 kilomeetrist autosõidust läbi Eesti ja 15 tunnist muusikast.

Kahe nädala jooksul esinevad solistid Sofia Rubina ja Anna-Liisa Supp ning Villu Veski ja Siim Aimla saksofonil, Raun Juurikas klahvpillidel ning Hele-Riin Uib löökpillidel kaheteistkümnes Eesti linnas.

Esitatakse nii jõululaule kui ka projektis osalevate muusikute loodud teoseid. Villu Veski sõnul on muusika väga hoolikalt valitud ning arvestatud nii jõuluajaga kui ka kiriku omapäraga.

Enam kui tunnine kontsert koosneb nii kaunitest gospellauludest, traditsioonilisest eesti rahvalaulust ning projektis osalevate muusikute omaloomingust. Veski sõnul on omaloomingu esitamine alati kõige ausam ning tuleb otse südamest.

Aasta üks suuremaid jõulukontsertide sarju “Südamele südamest” on heategevuslik projekt, millega toetatakse südamehaigeid Eesti lapsi ja nende vanemaid Eesti Laste Südameliidu kaudu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 13 korda, sh täna 1)