Linnapea eitas segaseid kinnisvaratehinguid (6)

Selgitades linnavolinike ees Saaremaa Golfi AS-is toimunut, tõrjus Kuressaare linnapea kahtlusi oma korteriostu suhtes, mida kohalik ajaleht on avaldanud.

Saaremaa Golfi AS-i teemasid käsitledes kirjutas ajaleht Meie Maa, et Kuressaare linnapea Urve Tiidus ja abilinnapea Urmas Sepp on ostnud golfifirma nõukogu endise liikme Tullio Libliku käest korterid ning see on väidetavalt osa väikeaktsionäride arvates põhjuseks, miks golfifirmas toimus juhtkonna vahetus.

Tulge oma nime ja näoga

Neljapäevases linnavolikogus golfiettevõtte suuraktsionäri Kuressaare linna esindajana sõna võttes ütles Tiidus, et ajakirjanikud on teinud huvitava vihje tema korteri kohta.

“Ajakirjanikud jõudsid oma tööd tehes ka selleni, et tegid sellise huvitava vihje Urve Tiiduse isikliku korteri kohta. Ajakirjaniku nimi on Oliver Rand,” märkis Tiidus, lisades, et tema käes olevas mapis on paberid, mis tõestavad tema seaduslikku korteriostu Merikotka kvartalis.

Tiidus ütles, et ta ei hakka pabereid volinikele laiali jagama, kuna need on tema isiklikku elu puudutavad paberid, kuid kõik soovijad saavad tema kabinetis nendega tutvuda.

“Need on kõigile vaatamiseks, kes tulevad minu kabinetti oma nime ja näoga, ja mul ei ole mitte kellelegi kahju neid näidata,” kinnitas Tiidus musta mappi pea kohale tõstes.

Probleeme oli

Kommenteerides Saaremaa Golfi AS-is viimastel kuudel toimunud sündmusi, mis tipnesid nõukogu koosseisu osalise vahetumisega, ütles linnapea, et tema arvates tegi nõukogu omas ajas õigeid otsuseid, kuid need on kaasa toonud pingeid.

“Palju pingeid on tulnud emotsioonidest, mis tulenevad sellest, et Saaremaa on väike, Kuressaare veel väiksem, kõik inimesed on omavahel seotud,” ei eitanud Tiidus, et probleemid golfiettevõtte juhtkonnas olid.

Samas lisas linnapea, et praeguseks on pinged maas ning juhtimise juurde on tulnud uusi inimesi, kellest aktsionärid loodavad, et nad suudavad raskes majanduslikus olukorras hakkama saada.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 24 korda, sh täna 1)