PILDID GALERIIS Saarepiigaks 2008 sai Aadu Hindi lapselaps (2)

PILDID GALERIIS Saarepiigaks 2008 sai  Aadu Hindi lapselaps

IMEILUSAD: Vasakult ürituse peakorraldaja Liis Ojasaar, esimene kaunitar Triinu Ollema, Saarepiiga 2008 Carita Šer, teine kaunitar Kairit Kalamägi, õhtu lavastaja Inge Jalakas.

Reede õhtul välja kuulutatud Saarepiiga 2008 tiitli saanud Carita Šer oleks võinud vabalt Saaremaa asemel Indias elada, kuhu ta pere plaanis kolida. Saaremaal hoiavad teda seotus vanaisa Aadu Hindiga ja armastus oma noormehe vastu.

Saarepiiga valimisel kuulutati esimeseks kaunitariks Triinu Ollema ja teiseks kaunitariks Kairit Kalamägi. Üle mitme aasta valis oma lemmiku ka press. Pressimissi tiitli pälvis Gille Jõevere.

Islandi keel pole probleem

Kuigi Carita on elanud nii Islandil, Hispaanias kui Soomes, ütleb ta, et on siiski põline saarlane – tema vanaisa on tuntud kirjanik Aadu Hint. Oma otsuse kohta Saaremaale elama jääda ütles Carita, et tegelikult oli perel plaan kolida hoopis Indiasse.

“Aga nädal enne ärasõitu tutvusin oma noormehega ja armastus oli kohe nii suur, et siia ma jäin,” rääkis ta. Oma kosmpoliitsust tõestas neiu ka žüriiga vesteldes. Islandikeelne “Ma tahan saada Saarepiigaks” tuli neiul üle huulte pikemalt mõtlemata.

Küsimusele, kas võit oli ootamatu, vastas vastne Saarepiiga: “Ma ei ütleks, et täiesti ootamatu. Aga ma arvasin, et võidab kas Triinu (Ollema) või Kairit (Kalamägi).

Carita loodab oma töö kõrvalt lounge’is Chameleon end Saarepiiga tegemistele pühendada maksimaalselt palju. “Sel aastal on minu teada Saarepiiga heategevusüritused suunatud loomade varjupaiga abistamiseks.”

Võrdne võistlus

Žürii esinaise Tiia Leppiku sõnul olid kandidaadid suhteliselt võrdsed: “Sellist asja ei ole varem olnud, et mul ei ole ürituse lõpuks selge, kes on võitja.” Leppiku jaoks sai määravaks see, et Carita pidas lõpuni vastu: “Ta jõudis särada lõpuni. Mõni tüdruk väsis enne lõppu ära.”

Vastne Saarepiiga tunnistas ka ise, et võistlus ise ei olnud just kergete killast. “Saalis ei olnud mul ühtegi perekonnaliiget, ma olin närvis,” tunnistas Carita Šer.

Ürituse peakorraldaja Liis Ojasaar jäi võistlusega väga rahule.
“Minule läheb korda, mida rahvas arvab. Tagasiside on siiani olnud ainult positiivne. Kui hing on rahul, siis on hästi. Ja mu hing on rahul,” sõnas Ojasaar.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 290 korda, sh täna 1)