Lümanda kultuurimaja tähistas 22. sünnipäeva

Reedel, 21. novembril tähistas Lümanda kultuurimaja 22. aastapäevatraditsioonilise peoõhtuga. Pidulisi tuli kokku 100 inimese jagu.

Peale oma valla inimeste jagus uudistajaid ka Kuressaarest. Meeleoluka sissejuhatuse tegi Lümanda näitering, etendades L. Koidula ainetel Liisi Kuivjõgi lavastatud tükki “Säärane mulk ehk harjutamine teeb meistriks”.

Üllatuskülalisena astus üles Taritu meesansambel (juh Reet Laht), kelle laulud ja esitus võitsid kiiresti publiku südame. Õhtu teises pooles said peolised ka väikese mälutreeningu. Toimus laudkondadevaheline viktoriin teemal “Lümanda kultuurimaja töödest ja tegemistest läbi aastate”.

Vastata tuli 10 küsimusele. Kümne osalenud laudkonna hulgast osutus võitjaks Taritu laudkond. Võistlusmängus, mis oli läheneva kadripäeva hõnguline, jagus rõõmsatujulisi kaasalööjaid. Siin näitasid aktiivsust ja head võistlustahet üles Lümanda noored.

Tantsumuusikat tegi ansambel Paddaway, kes sai külla kutsutud Rakverest. Juba esimeste tuuridega oli tantsupõrand rahvast täis ja nii hiliste öötundideni välja. Ansambli Paddaway tantsumuusikal oli Lümanda rahva seas suur menu. Selle tõestuseks oli 1 tavapärase lõpuloo asemel lõpulugusid tervelt 10.

Oli tore sünnipäevapidu – rõõmus, hoogne ja lõbus.

Ulvi Põld
Lümanda valla kultuurijuht

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 20 korda, sh täna 1)