Bussijaama kassa vihastas reisijad välja (12)

Tormi tõttu luhta läinud bussipileti eest pärast bussi väljumise kellaaega Kuressaare bussijaamast raha tagasi nõudnud inimesed pidid pärast tulutut vaidlust leppima tänaseks vahetatud piletiga, kuid raha neile tagasi ei makstud.

Eile 13.30 bussiga Tallinnasse sõita soovinud Andro rääkis Oma Saarele, et bussidest ostetud piletid ostsid bussijuhid tagasi, kui selgus, et laevaga mandrile ei ole võimalik pääseda.

Tallinnas töötav Kuressaare mees Andro oli aga bussipileti ostnud bussijaama kassast ja seal keelduti raha tagastamast. “Öeldi, et ei saa raha tagasi anda, kuid on võimalik vahetada homseks samal kellaajal väljuvale bussile,” sõnas Andro, kelle sõnul tekitas see inimestes suurt pahameelt.

Sest kuigi temal ja paljudel teistel kassasabas seisnud inimestel oli vaja esmaspäeva hommikul mandril tööl või koolis olla, varasemate busside peale pileteid ei vahetatud.

Oma Saare andmeil andis bussijaam raha tagasi juhul, kui seda tuldi küsima enne bussi väljumise aega. Ja vahetamise varianti pakuti neile, kes tulid piletiraha küsima näiteks 13.30 bussi puhul kell 14 või hiljem.
Seda põhjusel, et bussipileti eest kasseeritud raha läheb konkreetse firma arvele ja bussijaamal on seda sealt tagasi nõuda väga raske.

Andro sõnul ootas bussijaamas lisaks kümnetele eestlastele vähemalt üks laupäevase Eesti–Leedu vutimängu pärast Saaremaale sõitnud leedukas.
Oma Saarele teadaolevalt sõitis osa nii Eesti kui Leedu jalkafännidest minema juba laupäeva õhtul või eile hommikul, kuid paljudel tuli eile arvestada veel vähemalt ühe hotelliööga Saaremaal.

Andro rääkis, et bussijaamas käis ringi üks hea inimene, kes pakkus, et kui keegi Saaremaale tormivangi jäänutest soovib öömaja, siis tema võib pakkuda. “Aga ma ei tea, kas keegi seda ka soovis,” lisas Andro.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 33 korda, sh täna 1)