Politsei kahtlustab ärimees Tullio Liblikut naisepeksus

Politsei kuulutas maadevahetuse kriminaalasja ühe peategelase ärimees Tullio Libliku kahtlustatavaks oma elukaaslase peksmises, mees nimetab kahtlustust laimukampaaniaks, kirjutab Postimees.

Lääne ringkonnaprokuratuur algatas kriminaalasja kehalise väärkohtlemise asjus septembri lõpus Läänemaal, Risti–Virtsu maanteel puhkenud tüli tõttu.

Ametlikult kinnitamata andmetel olid tüli pooled Saaremaa üks rikkamaid ettevõtjaid, kinnisvaraärimees Tullio Liblik, ning tema elukaaslane ja väikese lapse ema Kristel Klimov.

Prokuröri abi Ülle Tamme sõnul on Liblik kuriteos kahtlustatavana üle kuulatud. Äripäeva Eesti rikaste edetabelis 301,4 miljoni krooniga 127. kohal asunud ärimees ise keeldus juhtunut selgitamast.
“Laimukampaaniaid ma ei kommenteeri, muud mul lisada pole,” ütles Tullio Liblik.

Kriminaalasjas kannatanuna esinev Kristel Klimov on enda sõnul juhtunu leebe iseloomuga ärimehele juba andestanud. “See oli üks väga paha päev, kui oli väga halb tähtede seis,” ütles varem Libliku kinnisvarafirmas maaklerina töötanud Klimov. “Tullio pole kindlasti vägivaldne inimene ja mul pole tema vastu mingeid avaldusi. Meil on omavahel kõik täiesti super.”

Liblik sai tuntuks mõned aastad tagasi, kui selgus, et ta oli üks nendest ärimeestest, kes said vahetada neile kuulunud looduskaitsealuseid maatükke Eesti linnades asuvate kallimate kruntide vastu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 241 korda, sh täna 1)