Kuressaares salvestatud Vitamiini juubelikontsert nüüd DVD-l

Tänavu 5. aprillil Kuressaare kultuurikeskuses oma 30. sünnipäeva tähistanud ansambli Vitamiin kontsert on nüüd ka DVD-l.

Vaatajaile antakse pooleteist tunni jooksul ajalooliste fotode kaudu ülevaade ansambli asutajaliikmetest, kaameramees on üles võtnud kontserdieelse sigina-sagina. Tihti eksib kaamerasilm ka publikusse. Ja muidugi kontsert ise paljude lemmikartistidega, kes Vitamiinist tuule tiibadesse saanud.

Neist kõige tuntum on ammugi staari seisusesse jõudnud Anne Veski. Kogu kava veab humorist Raimo Aas. Samuti naerutab publikut Abruka Maali. Kontserdi vaheajal on reporterite küsitleda bändi looja ning esimene mänedžer, nüüdne Sõrve turismitalunik Jüri Mitt, kes sel päeval oma 60. aasta juubelisünnipäeva tähistas.

DVD-lt näeb sedagi, kuidas Tehumardi puhkekülas korraga kahte juubelit (Vitamiin 30 ja Jüri Mitt 60) peeti.
Kakskümmend plaati kinkis produtsent Jüri Mitt Kadi raadio mälumängu auhinnafondi.

Jüri Miti sõnul on saarlastest ettevõtjail ja firmajuhtidel tänavu hea võimalus oma töötajate jaoks jõuluvana kingikotti poetada midagi meeldivat, mis Saaremaal tehtud.

Materjali salvestas ja tegi DVD jaoks montaaži Urmas Raavik. Plaadi ümbrise tagaküljele on trükitud Jüri Miti tänu Vitamiini sõpradele ja neile, kes juubeli tähistamisel talle toeks olid.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 20 korda, sh täna 1)