Vormel 1 ennustusvõistluse võitis Edit Annusver (4)

Vormel 1 ennustusvõistluse võitis Edit Annusver

Kui tänavused vormel 1 võidukihutamised olid tasavägised ning maailmameister selgus alles viimases kurvis, siis 92 konkurendi vastu Oma Saare ennustusvõistluse võitnud Edit Annusver hoidis terve hooaja stabiilset edu ja suurendas viimase etapiga selle koguni 10-punktiliseks.

Vormel 1 sarja viimane etapp Brasiilias kujunes eriti sündmusterohkeks, kus oli kõike, mida üks võidukihutamine pakkuda võib. Võistlus võttis ootamatu pöörde kuus ringi enne lõppu, mil Interlagose ringraja kohal hakkas sadama vihma.

Paar ringi enne finišit möödus Hamiltonist Vettel, jättes inglase kuuendale kohale – see oleks tähendanud meistritiitlit Massale. Finišijoone ületas brasiillane sisuliselt maailmameistrina, kuid Hamilton võitles lõpuni ning õnn ulatas talle abikäe.

Nimelt ei läinud boksi kumme vahetama Glock, kes pidi sellepärast viimastes kurvides endast mööda laskma kaks konkurenti, ja Hamilton lõpetas siiski viiendana. Ferrari boks juba juubeldas, kuid kui teada saadi, mis oli juhtunud, muutus rõõm kiiresti kurbuseks.

Teise koha sai Alonso ning kolmanda Räikkönen.
Võistkondlikus arvestuses sai etapil esikoha Ferrari, kellele järgnesid Renault, McLaren, Toro Rosso ja Toyota.

Kvalifikatsioonis suutis kiireima ringi välja sõita taas kord Massa, kes tõi kolm lisapunkti 33 ennustajale. Ajasõidu võitu pakkus veel 28 vormelihuvilist Hamiltonile, 20 Räikkönenile ja 2 Kovalainenile.

Selle hooaja viimase etapi võitis Lemmi Heero, kes kogus tervelt 19 punkti. Etapivõitjal palume auhinna (Oma Saare kuutellimus) kättesaamiseks võtta toimetusega ühendust telefonil 45 30 200.

Oma Saare esimesest nii pikaajalisest ennustusvõistlusest võttis osa ja sai silma pähe 93 ennustajat. Võitjana tuli heitlusest välja Edit Annusver, kellele kuulub Oma Saare kolme kuu tellimus ja lehe sümboolikaga kruus.
Teist-kolmandat kohta jagasid Aarend Tõru ja Liina Jõgi, kummalegi tuleb nüüdsest leht tasuta koju ühe kuu jooksul ning kaasa saab Oma Saare pastapliiatsi.

Auhindade kättesaamiseks-vormistamiseks palume pöörduda Oma Saare toimetusse Tallinna tänav 9, Kuressaare.
Juba väljakujunenud spordiennustuste traditsiooni jätkab Oma Saar kindlasti. Märtsi lõpus alustame ka uue vormel 1 hooaja ennustusvõistlusega.