Aardamid sattusid “Rooside sõtta” (6)

Aardamid sattusid “Rooside sõtta”

“ROOSIDE SÕDA”: Vasakult Taavi, Mari-Liis, saatejuht Kristjan Jõekalda, Annika ja Mart saate salvestusel.

Saarlased Mart Aardam, tema õde Mari-Liis, vend Taavi ja elukaaslane Annika Väälma veetsid septembrikuu 21. päeva Kanal 2 stuudios telemängu “Rooside sõda” salvestusel.

Nelja pere hulgast valiti loosiga järjekord, kes kellega ja millises saates kokku läheb. Aardamite vastaseks osutus perekond Kanne.

“Kell 12 alanud saatesalvestuse ajaks olime jõudnud õppida teiste vigadest ning saanud küllaga naerda, samas mängiti kõigi perekondadega enne salvestust kõik läbi,” rääkis saatesse minemise mõtte algataja Annika Väälma, lisades, et närvide rahustamiseks tutvustati teisi stuudioid, kus salvestatakse muuhulgas saadet “Võta või jäta” ja seriaali “Kodu keset linna”.

“Esmalt mängisime perekond Kannele ühe kandleloo ning siis läks lahti. Hulk adrenaliini, palju põnevust ja suur hirm selle ees, et midagi väga valesti ei ütleks. Ent see on tore saade just seetõttu, et isegi kõige hullem vastus võib olla õige,” rääkis Väälma.

“Salvestusel saime teletegemisest unustamatu mulje. Nüüd vaatame seda saadet hoopis teise pilguga. Seal kohapeal on uskumatult rõõmsad inimesed, kuigi perekonnad on hirmsasti pabinas. Aga kui antaks võimalus mõnest muust saatest osa võtta, läheksime kindlasti uuesti.”

“Kui neil esimeses saateosas hästi läheb, pääsevad nad mängima 90 000-kroonise reisitšeki ja 20 000 krooni sularaha-auhinna peale. Selles saates osalevad külalistena ka tantsutähtede treenerid,” ütles saate produtsent Teet Margna.

Margna sõnul on saatesse tahtjaid meeletult palju – hetkel on järjekorras 533 perekonda. Ja saarlasi on saatesse tulemas veel kindlasti, kuid millal täpselt, seda ei osanud Margna hetkel veel öelda.

“Rooside sõda” on lustlik peremäng, kus kaks omavahel võistlevat perekonda peavad ära arvama saja inimese populaarsemad vastused neile esitatud küsimustele.

Kuidas perekond Aardamil läks, seda saab näha 21. novembril kell 20.30 Kanal2-s.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 211 korda, sh täna 1)