Valjala sepad said koduvallast suurima tellimuse (1)

Jööril tegutsev OÜ Valjala Sepikoda sai Valjala lasteaia rekonstrueerimistöödel ettevõtte senise suurima tellimuse.

“Eks me tegime selleks kõik, et keegi meie õue peale ei tuleks. Proovisime teha nii väikese pakkumise kui vähegi võimalik,” ütles Oma Saarele ettevõtte omanik Sulev Peäske.
“Proovime ikka Saaremaal tööd saada, ega see mandri vahel käimine pole just lõbus.”

Kolmest pakkujast võitis Valjala lasteaia uue piirde paigaldamise hanke just OÜ Valjala Sepikoda. Töö maksumus on 763 875 krooni, selle summa eest tuleb lasteaia vana piire maha võtta ning paigaldada uue metallist piirde postid ja võrk ning peavärav.

Sulev Peäske sõnul alustati tellimuse täitmisega augusti lõpus, kahe nädala pärast loodetakse töödega ühele poole saada.
Hanke täitmisega on ametis neli ettevõtte viiest töötajast. Varem on Valjala sepikoda umbes samas mahus tellimuse saanud spaahotelli Grand Rose ehitamise juures.

Peäske sõnul pole tellimuse täitmine rahaliselt sugugi lihtne, sest oma pakkumise tegid nad suve algul enne metallihindade tõusu. “Eks meid võttis kukalt kratsima küll, kui äkki vallavanem tuli ja ütles, et töö on teie.

Vahepeal oli mööda läinud kolm kuud ja rohkemgi ning elu kallimaks läinud,” tõdes Peäske. “Sellegipoolest mahtusime ikka raamide sisse ära, kuigi oli väga keeruline.”

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 128 korda, sh täna 1)