Nimekast on lahendus aadressi puudumise korral (1)

Eesti Posti vahendusel on võimalik postiteenustest osa saada ka juhul, kui vana aadress enam ei kehti ja uut veel ei ole.

“Kui inimene vajab täiendavat kindlustunnet, et saadetised on turvalises kohas ja juurdepääs neile on vaid inimesel endal, siis on postkontorites pakutav nimekastiteenus parim lahendus,” teatas AS-i Eesti Post pressiesindaja Inge Suder, selgitades, et nimekast on postiasutuses üürile antav postkast, kuhu postisaadetised suunatakse postkasti numbri alusel.

“Teenust võib kasutada iga äri- või eraklient, sõlmides selleks nimekasti kasutamise lepingu, mida saab teha igas postkontoris, kus nimekastiteenust osutatakse,” lisas ta.

Nimekasti edastatakse kliendile adresseeritud kirjad, ajakirjandusväljaanded maksimaalse formaadiga A4, postkaardid, aadressiga ja aadressita reklaammaterjalid ning kõik muud saadetised, mida on nimekasti võimalik panna.

Maksikirjade ja postipakkide kohta jäetakse nimekasti teade ning adressaat saab saadetised kätte, kui pöördub teatisega postkontori klienditeenindaja poole.

Uudistetoimetus

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 146 korda, sh täna 1)