Krimi: Saaremaa rallil said kaks pealtvaatajat vigastada

Saaremaa ralli esimesel katsel lõhkusid Subarul kihutanud Raul Viilo ja Taivo Tuusis vastu kivi sõites rehvi ja paiskusid rajalt välja.

Neile jäid ette vaatamiseks mitteettenähtud väliskurvis olnud kaks pealtvaatajat, 17-aastane neiu ja 30-ndates meesterahvas.

Mõlemad viidi Kuressaare haiglasse läbivaatusele, kus neiul tuvastati põrutused ja pindmised haavad ning ta jäeti igaks juhuks arstide hoole alla.
Meesterahval tuvastati põrutus liigesepiirkonnas ja ta lubati pärast ülevaatust koju.

Politsei sai 48 väljakutset

Sel nädalavahetusel toimunud 41. rahvusvaheline Saaremaa Ralli 2008 möödus politseile rahulikult.

Politsei sai reedel ja laupäeval kokku 48 väljakutset, millest neli olid liiklusõnnetused. Inimesed avariides viga ei saanud. Enim teatati politseile joobes isikutest, nii avalikus kohas magavatest, lärmavatest kui ka võimalikest joobes juhtidest.

Politseijaoskonda toimetati kokku 21 isikut, kellest 14 jäeti kainenemisele. Väärteo-materjale vormistati 62, neist kiiruseületajaid oli 14, joobes juhte kolm, joobes alaealisi tabati samuti kolm. Kahel päeval viidi läbi kaks politseioperatsiooni joobes juhtide tabamiseks, mille vältel kontrolliti 393 mootorsõidukijuhti. Üks kontrollitutest juhtis autot alkoholijoobe tunnustega.

Lääne politseiprefektuuri Kuressaare politseijaoskonna korrakaitsetalituse vanemkomissar Kaido Vahter sõnas, et üldiselt möödus üritus politseile suhteliselt rahulikult, kui arvestada suurt hulka rahvast, kes Saaremaad külastas. Ta lisas, et põhiliseks tooniandjaks oli üritusele tulnud inimeste alkoholitarvitamine, mis aga spordiüritusega sugugi kokku ei tohiks käia.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 30 korda, sh täna 1)