Tops alustab 12. hooaega

Tops alustab 12. hooaega

TOPS OOTAB MÄNGIMA: Tulla võivad ka poisid ja tüdrukud alates 12. eluaastast.

Homme alustab Kuressaare lauatenniseklubi Tops oma 12. hooaega. Esimene treeningkogunemine ja segapaaristurniir toimub kell 18 klubi mängusaalides, mis asuvad Saarte teedevalitsuse hoones (Marientali tee 27, sissepääs otsauksest). Oodatud on eelkõige klubi liikmed, kuid uksed on sel päeval lahti ka teistele lauatennisehuvilistele.

Klubi tegevuse põhikirjajärgne eesmärk on pakkuda jõu- ja võimetekohast tegevust kõigile, kes soovivad tegeleda lauatennisega võistlussportlaste, kohtunike, organisaatorite või harrastusmängijatena. Aeg on näidanud, et lauatennisemängu võetakse lihtsalt kui üht võimalust hoida end kehaliselt vormis ja ühtlasi sisustada oma vaba aega.

Kuid on ka tõsisemaid tegijaid, kes vastavalt võimetele ja võimalustele esindavad klubi klubivälistel võistlustel. Eelmise hooaja parimaks tulemuseks võib kahtlemata pidada jaanuaris saavutatud supertulemust Eesti veteranide meistrivõistlustelt Viljandis. Nimelt naasis Kuressaare LTK Tops võistlustelt terve medalikomplektiga.

Lii Vahter saavutas vanuseklassis 55+ kuldmedali, Veeve Kaasik samas vanuseklassis hõbemedali ja Aare Lehtsi (50+) pronksmedali.

Eelmisel hooajal hakkasid klubi mängijad aktiivselt osalema ka Pärnu LTK Vint-90 korraldatud pikkade traditsioonidega mitmeetapilisel Pärnu karikaturniiril, millest võtavad osa ka välismaalased. Parima Topsi mängijana saavutas seal 19. üldkoha 112 mängija hulgas Heiki Sullakatko, kes pälvis ka eriauhinna kui karikasarja parim III järgu mängija. Samuti said väga hea tulemuse oma esimesel Pärnu hooajal Aare Lehtsi (27) ja Tarmo Aav (31).

Äramärkimist vajab ka Veeve Kaasiku eelmise hooaja saavutus, kes tänase päeva seisuga on esimene Saaremaa pinksimängija, kel on õnnestunud medal saada Põhja-Euroopa veteranide meistrivõistlustelt.

Tops on võtnud oma hõlma alla ka lauamängude mitmevõistlejad, kes lisaks lauatennisele võistlevad kompleksselt nii males, kabes kui ka koroonas. Selle ala kandepind on mõnevõrra väiksem, kuid üliedukaks kujunenud 2003–2007 hooaegade põhjal on LTK Tops võistkond tulnud vabariigi absoluutseks meistriks koguni viiel korral järjest. Tõsi, eelmisel aastal oldi võistkondlikult teised.

2008/2009 hooajal on Topsi korraldatavate võistluste kalenderplaan sarnane mitmete aastate jooksul välja kujunenud võistluskalendrile. Klubi korraldab aastate jooksul traditsiooniks saanud 16 lauatenniseturniiri nii meestele ja naistele kui ka lastele.

Praeguse seisuga on klubilisse tegevusse haaratud üle 60 lauatennisehuvilise, kes on jagatud kuude treeningrühma. Treeninggruppidega liitumiseks eeldame vähemalt keskmist mänguoskust ehk umbes aastapikkust mängupraktikat. Tulla võivad ka poisid ja tüdrukud alates 12. eluaastast.

Treeningkogunemise ja klubi kohta saab täpsemat informatsiooni telefonidel 45 20 428 või 56 657 866. Vaadake ka klubi kodulehte www tops.ee .

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 37 korda, sh täna 1)