Naiskodukaitse kuulutab välja Saare maakonna aasta isa konkursi

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond kuulutab juba teist sügist välja Saare maakonna aasta isa konkursi, et väärtustada tervet ja tugevat Eesti peret ning eriti isa rolli perekonnas.

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond otsustas eelmise aasta algul hakata maakonnas valima aasta ema ja aasta isa. Aasta emasid oleme valinud kaks – Monica Kallas ja Liili Ader – ning esimene aasta isa oli Rene Reinsoo.

Oleme kindlad, et tugev pere on tugeva riigi algus ja kuna NATO hindab julgeolekut neljast aspektist: sõjalisest, majanduslikust, ökoloogilisest ja demograafilisest, siis on oluline, et kõigi nende nelja aspektiga tegeletaks võrdväärselt. Mis tähendabki seda, et meie demograafilist situatsiooni silmas pidades on ääretult tähtis, et just vabatahtlikud riigikaitsjad ehk siis meie, naiskodukaitsjad, pöörame suurt tähelepanu tugeva ja terve eesti perekonna väärtustamisele.

Oleme uhked, et meie aasta isa valimise patroon on saarlasest sõja-, riigi- ja meremees viitseadmiral Tarmo Kõuts – mees, kes esindab vaat et kõiki väärikaid ameteid ning kellesuguseks tahavad kindlasti kõik väikesed poisid ehk tulevased isad saada.

Saare maakonna aasta isa kandidaate võivad esitada kõik – üksikisikud, organisatsioonid, omavalitsused, firmad. Silmas tuleb pidada vaid, et Saare maakonna aasta isa 2008 peab olema väärikas Eesti Vabariigi kodanik, ta peab olema kantud rahvastikuregistris Saare maakonna elanike hulka, tema peres kasvab vähemalt kolm last (võivad olla ka kasu- ja võõraslapsed), aasta isa võib olla üksikvanem.

Kandidaate saab esitada 17. oktoobrini aadressil Väljaku tn 5, Kuressaare 93811, Naiskodukaitse Saaremaa ringkond, ümbrikule märkida “aasta isa”. Aasta isa tänuüritus toimub novembrikuus, reedel enne isadepäeva. Oleme ette tänulikud kõigile omavalitsustele, üksikisikutele ja organisatsioonidele-firmadele, kes on meie ettevõtmist toetanud või veel plaanivad seda teha.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 11 korda, sh täna 1)