FC Kuressaare sai uue hoo sisse

Hooaega võitudega alustanud ning pikalt Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga tabeli tipus trooninud, kuid viimased kuud kahvatumalt esinenud FC Kuressaare sai eile uue annuse eneseusku. Salme staadionil alistati Kiviõli Tamme Auto meeskond koguni 5 : 0.

Vastasele, kellelt seni oli kolmest mängust saadud kaks kaotust, lõi esimese värava Dmitri Skiperski juba 8. mänguminutil. Salme enda noormees Margus Rajaver (fotol) lisas vähem kui kümne minuti pärast veel ühe värava ning 23. minutil sai jala valgeks ka Martti Pukk. Avapoolaja viimase värava lõi Skiperski kümme minutit hiljem. Teisest poolajast oli mängitud vaid kaks minutit kui saarlaste viienda värava lõi jällegi Margus Rajaver.

Saarlaste meeskonna treeneri Jan Važinski sõnul võis mänguga rahule jääda. Ta ütles, et idavirumaalased andsid neile mängimiseks palju ruumi, kuna hakkasid Kuressaare vastu liigselt riskima, see aga sai väravate näol kohe ka karistatud.

Jan Važinski arvates oli taoline tulemus oluline ka meeskonna eneseusu tõstmise koha pealt ning andis esiliiga viimasele ringile minekul positiivse laengu. Samas tõdes treener, et ees ootab veel palju tugevaid ja otsustavaid mänge ning liiga rahulolevaks muutuda ei tasu.

FC KURESSAARE – KIVIÕLI TAMME AUTO 5 : 0 (4 : 0)

Väravad: 8., 33. Dmitri Skiperski, 17., 47. Margus Rajaver, 23. Martti Pukk
FC Kuressaare: 1 – Roland Kütt, 21 – Urmas Rajaver, 3 – Jaanis Kriska, 5 – Märt Kluge (46. 22 – Taavi Azarov), 6 – Pelle Pohlak, 13 – Aivo Laul, 17 – Lauri Mihkelson (46. 18 – Rene Aljas), 25 – Sander Viira (46. 24 – Kristo Salumaa), 27 – Margus Rajaver, 9 – Martti Pukk (65. 7 – Tõnu Ilves), 2 – Dmitri Skiperski (55. 23 – Amor Luup).
Varus: 22 – Taavi Azarov, 23 – Amor Luup, 24 – Kristo Salumaa, 7 – Tõnu Ilves, 18 – Rene Aljas.