Sõrves vajus auto vee alla (6)

Sõrves vajus auto vee alla

VEEST VÄLJAS: Sellel pildil on supluse üle elanud BMW jälle kindlamal pinnal.

Nädalavahetusel vajus Sõrve poolsaare tipus veealusest järsakust alla auto, milles oli ka väike laps. Kõik autos olijad said sõidukist õigel ajal välja ning jäid terveks ega vajanud seega arstiabi.

“See oli laupäeva öösel kella ühe-kahe paiku,” teadis Oma Saarele rääkida pealtnägija, kes oma nime lehes avaldada ei taha (nimi on toimetusele teada) “Olin ise ka sealkandis ja nägin, et majaka lähedal tiriti midagi veest välja,” selgitas ta.

Pealtnägija sõnul selgus lähemale minnes, et tegemist oli sõiduautoga ning vesi, kuhu auto vajunud oli, võis selle koha peal umbes kahe meetri sügavune olla. “Seal on nii, et ühelt poolt läheb meri sujuvalt sügavamaks ja teiselt poolt järsku,” selgitas ta.

Väidetavalt pidanud seltskond Sõrves eelnevalt suvelõpupidu. Peol oli neil tulnud plaan sõita Sõrve poolsaare kõige kaugemasse tippu.
Pimedas otsustas sõiduauto juht kasutada tagasipöörde tegemiseks ära ka osa merest, teadmata, et just selles osas on ohtlik koht, kus vesi ei lähe sügavaks sujuvalt, vaid järsku, ning sõiduauto BMW vajus veealusest järsakust alla.

Seltskond, kuhu kuulusid lisaks kahele mehele ka naine ja väike laps, pääses autost välja, kuid sõiduki kättesaamiseks vajasid nad juba spetsialistide abi. Väidetavalt aitasid auto kindlale maale tagasi tuukrid, kasutades puksiiri.

Kohalike elanike sõnul võib meri seal olla kuni kaks meetrit sügav.
Lääne politseiprefektuuri kommunikatsioonibüroo vanemkomissar Kaja Kukk ütles, et politseis sellist juhtumit registreeritud ei ole.

“Kui inimene sõidab teelt välja, keegi viga ei saa ja ta tõmbab ka sõiduvahendi oma jõududega välja, siis ei olegi vaja politseile juhtunust teada anda.” Kukk paneb inimestele siiski südamele, et kui on kahjustada saanud tee piire või liiklusmärk, siis sellisel juhul oleks ikkagi eetiline ja korrektne politseid teavitada.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 38 korda, sh täna 1)