Krimi

Kuressaares põles aknaraam. Reede õhtul põles Kuressaares tühjalt seisva maja aknaraam. Tulekahju põhjus võis olla süütamine.

Päästekeskuse andmetel põles reedel, 12. septembril kella 23.32 ajal Kuressaares Abaja tänaval tühjalt seisva maja aknaraam ja selle ümbrus. Päästjad kustutasid tulekahju ning kontrollisid varjatud tulepesade avastamiseks üle ka hoone seinakonstruktsioonid.

“Tühjades majades puhkevate tulekahjude puhul on alust arvata, et tulekahju on alguse saanud inimese käe läbi,” ütles Sirle Matt Lääne-Eesti päästekeskuse avalike suhete büroost, lisades, et tulekahju võib sellistel puhkudel olla põhjustatud kas ettevaatamatusest või on tegemist tahtliku tegevusega.

“Tulekahju ärahoidmiseks tühjalt seisvas majas on omanikul kohustus tõkestada hoonesse juurdepääs kõrvalistele isikutele, sulgedes kindlalt uksed ja aknad,” ütles Matt.

Lõke jäeti järelevalveta. 14. septembril kell 01.27 ajal kustutasid päästjad Orissaares Laulu tänaval põlenud lõkke. Lõpuks tuli kohale ka lõkketegija, kes oli tule järelevalveta jätnud. Päästjad tuletasid inimesele meelde, et lõket ei tohi järelevalveta jätta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 14 korda, sh täna 1)