Maailmameistrid saavad toetusi ja preemiaid

Maailmameistrid saavad toetusi ja preemiaid

PREEMIA LINNAKODANIKULE: Kuressaare linnapea andis maailmameistrite pidulikul tervitustseremoonial üle 20 000 krooni preemiat Aimar Kuusnõmmele.

Jõutõstmise noorte maailmameistriks tulnud Rait Sagor ja Aimar Kuusnõmm ning nende treener Jaan Salu saavad toetajatelt, omavalitsustelt ja kodanikelt mitmeid preemiaid.

Maailmameistrite saabumise päeval andis Kuressaare linnapea Urve Tiidus Aimar Kuusnõmmele üle 20 000 krooni preemiat, lisades, et kindlasti ootab ka poiste treenerit ees mitu üllatust.

Leisi valla toetuse suurus Rait Sagorile ja tema treenerile tuleb vallavanem Ludvik Mõtlepa sõnul arutusele esmaspäeval toimuvas vallavolikogus. Mõtlep arvas, et võimalik preemiasumma jääb samasse suurusjärku kui eelmisel aastal, mil Sagor tuli esimest korda maailmameistriks. Toona premeeriti sportlast 20 000 krooniga.

Eile andis oma toetuse üle ka Rait Sagori personaalne sponsor ehitusfirma Primus, premeerides heade tulemuste eest sportlast 20 000 krooniga ja treener Salu 10 000 krooniga.

Omapoolse tunnustusena kingivad riigikogulased Kalle Laanet ja Ain Seppik ning ettevõtjad Richard Tomingas ja Kristjan Leedo 10 000 krooni üheksa maailmameistrit üles kasvatanud treener Jaan Salule.

Mati Mäetalu Saare maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonnast kinnitas, et ka maavalitusel on plaanis maailmameistreid tunnustada.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 27 korda, sh täna 1)