Lühidalt spordist

Arge Paatsa rahvasprindil kolmas
Mustjala vallas Paatsal laupäeval peetud rahvasprindi võistlustel pidi 4WD klassis kihutanud saarlane Virgo Arge leppima kolmanda kohaga. Võistluse võitis Raul Jeets, teine oli Rainer Parik.
Mitsubishi Evo 8–l kihutav saarlane sai kolmevoorulises võistluses vastavalt 2., 5. ja 2. koha.

Arge sõnul ei suutnud ta seekord enamat, kuna teises sõidus tuli eksimuste tõttu paar korda õigele teele jõudmiseks kasutada tagumist käiku ning viimasele sõidule pani oma pitseri aina tihenev vihmasadu.

Tuulevaikuses selgitati Saaremaa meistrid
Laupäeval ja pühapäeval Roomassaares toimunud Saaremaa meistrivõistlustel purjetamise Optimist ja Zoom8 klassis tuli võitjad selgitada vaid laupäeval peetud nelja sõidu kokkuvõttes, kuna teisel päeval tuulevaikuse tõttu võistelda ei õnnestunud.

Optimist klassis võttis 20 konkurendi ees esikoha Kristo Õunap. Teine oli Hardo Niit ja kolmandaks sõitis ennast Haapsalu tütarlaps Kristiina Erisalu.
Zoom8 klassis, kus võistlustules oli kuus paati, võidutses Aksel Artus, talle järgnesid Ando Hansalu ja Rene Riim.

Saarlane jalgpallikoondises
Eesti U-21 koondisesse valitud FC Kuressaare paremäär Sander Viira sekkus sõpruskohtumises Narva Transi vastu platsile vahetusest teisel poolajal. Mängu võitsid koondislased 0 : 2. 

Kolmapäevaku võitis Sophia
Saaremaa Merispordi Seltsi kaheksanda ja ühtlasi ka eelviimase purjetamiskolmapäevaku võitis jaht Sophia, kes juhib ka üldarvestuses. Talle järgnesid Soling ja Centaur. Kokkuvõttes on teisel kohal Karina ja kolmandal Ene.

KJK Saare osales klubide karikal
Türil toimunud Eesti kergejõustikuklubide noorte karikavõistlustel saavutasid KJK Saare tüdrukud 7. koha ning poisid 8. koha.
Treener Andres Laide sõnul võib tulemust lugeda keskmiseks, eriti kui arvestada, et vahetult enne võistlust kukkusid mitmed sportlased haiguste ja vigastustega rivist välja.
“Lootsime tulla küll kuue hulka, kuid napilt jäime välja,” märkis Laide.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 22 korda, sh täna 1)