Vastukaja: “Villu Veski töökorraldus tekitab huvi linnavolinikes” (21)

Oma Saar, 4. september 2008
Internetikommentaarid

piits
Eks igaüks mõtle oma rikutuse tasemel. Varas ei saa kunagi aru saamagi, et teised ei varasta. Ja tööajaga pidevalt paindlikult laveerijad ei saagi aru saama, et teised istuvad kellast kellani tööl ja vahel teevad isegi ületunde. Loodan, et revisjonikomisjon ka muid asju kontrollib, kui ainult kellegi kontoris istumise aegu.

Lada
Üks asi on juhtida ettevõtet, teine asi korraldada nn erialaseid üritusi. Kui üks teist ei sega, on ju kõik korras. Aga eks härra Veski töökaaslased on antud teemal targemad, miks ajakirjanik neilt midagi ei küsi, vaid vastuseid jagavad peale asjaosalise reformierakondlasest linnapea ja keskerakondlasest volikogu liige??? Või ehk tegu varajase valimishüsteeriaga?

Salme
… eestlase köige parem toit pidavat olema ikke teine eestlane, aga et see ka meite endi saarlastega nüüd samuti läheb… no jah! Vat eks see kadedus on ju ennemaltki suurt kahju teinud! Ja nadi ka, et kogu meite elu keeratakse üheks poliitiliseks supiks. Kurb lihtsalt, et me seda suppi ei suuda isekeskis süüa, vaid ikka vaja vabariigi peale teistele ka jagada. No jah, “Meretagune asi”, mes sa ikka oskad kosta.

õige algatus!
Ei maksa siin midagi süüdistada Kuldseppa, ammu oleks olnud aeg päevavalgele tuua Kultuurivara juhiga seonduv. Tubli, Lea, lase edasi, sest sellele absurdsusele peab lõpp tulema. Kultuurivara vajab pühendunud ja kompetentset juhti, mitte maskotti, kes lihtsalt kuust kuusse kopsakat palka vastu võtab.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 20 korda, sh täna 1)