Orissaare internaatkooli hoone ostis Raivo Vesiaid

Tänavu suvel tegevuse lõpetanud Orissaare internaatkooli hoone ostis kahe miljoni kroonise alghinnaga Monostone OÜ.

Eile korraldatud enampakkumisel ainsana osalenud Monostone OÜ omanik Raivo Vesiaid ütles Oma Saarele, et kavatseb hoonesse rajada pensionäride erapansionaadi.

Pärast müügitehingu vormistamist kavatseb uus omanik hoone esialgu konserveerida ja tuua objektile valve.

“Olme ausad, siin on tegu väga suure investeeringuga ja kogu selle asja ettevalmistamine võtab vähemalt aasta aega enne kui mingisuguseks tööks läheb,” ütles Orissaarest pärit ettevõtja Raivo Vesiaid, kes igapäevaselt töötab raketiste ja tellingute rendiga tegeleva firma AS Peri tegevjuhina.

Orissaare vallavanem Raimu Aardam ütles Oma Saarele, et Orissaare internaatkooli omandamine Raivo Vesiaia poolt vastab just valla ootustele.
“Ta oli mõni aeg tagasi ka meie koostööpartner ja ma loodan, et meie mõtted selle hoonega teostuvad,” rääkis Aardam, “ma usun, et see hoone hakkab teenima suhteliselt palju avalikku huvi ja seda ka koostöö vallaga,” lisas vallavanem.

Hoone müünud haridusministeeriumi esindaja Rainer Helde ütles Oma Saarele, et omanikuvahetus saab teoks niipea, kui minister on allkirjastanud käskkirja ja notaritehing on sõlmitud.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 194 korda, sh täna 1)