Rautakesko avab Kuressaares oma kaheksanda ehituskaupluse

Rautakesko avab Kuressaares oma kaheksanda ehituskaupluse

AVAMISEKS VALMIS: Nädala pärast Kuressaares avatavast Rautakesko kauplusest saab nii müügipinnalt kui pakutava kauba hulgalt saare suurim ehituskauplus.

Eesti suurim ehitus- ja sisustuskaupade jaemüüja Rautakesko AS avab järgmisel neljapäeval, 28. augustil Kuressaares oma kaheksanda kaupluse, millest saab saare suurim ehituskauplus nii müügipinnalt kui ka pakutava kauba hulgalt.

Auriga keskuses asuva kaupluse üldpind on 7000 m², millest 3000 m² moodustavad siseruumid ja 4000 m² ehitusmaterjalide varjualustega kaubahoov. Klientidele pakutakse ligi 22 000 sorti mitmesuguseid ehitus-, sisustus- ja aiakaupu.

Rautakesko Kuressaare kauplus tõi linna 35 uut töökohta, mis täideti kohalike inimestega. Kokku kandideeris Rautakesko Kuressaare kauplusse tööle üle 300 inimese, mis tähendab, et ühele kohale konkureeris ligikaudu 10 inimest. Kaupluse juhatajana asus ametisse Jaana Palu, kes varem töötas Elfa Elektroonikas müügidirektorina.

Rautakesko AS-i juhatuse esimehe Alo Ivaski sõnul aitab uus kauplus kindlustada K-Rauta liidripositsiooni Eesti suurima ehitus- ja sisustuskaupade müüjana. “Meie eesmärk on olla saarlaste jaoks esimene valik, seda nii jaemüügilt kui ka äriklientide seas,” märkis Ivask.

Rautakesko Kuressaare kaupluse juhataja Jaana Palu ütles Oma Saarele, et pood on avamiseks peaaegu valmis. “Mõned hinnasildid veel panna, muidu on kaubad juba välja pandud,” kinnitas Palu. Tema sõnul on Rautakesko Auriga uhiuues keskuses üks esimesi avatavaid poode.

Soome kaubandus- ja logistikakontserni Kesko kuuluv Rautakesko AS on Eesti juhtiv ehitus- ja sisustuskaupade müüja. Ettevõttel on Eestis koos avatava poega kokku 8 müügikeskust. Rautakesko AS annab tööd enam kui 500 inimesele. Ettevõtte käive oli 2007. aastal 1,441 miljardit krooni ja kasum 66,5 miljonit krooni.

Faktum & Ariko uuringu “Ehitus-remont-kinnisvara 2007” järgi tunnustati Rautakeskot kui Eesti parima teenindusega ehitus- ja sisustuskaupade müüjat. Uuring hõlmas kaheksat suuremat ehitus- ja sisustuskaupluste ketti.

Rautakesko on ka esimene Eesti ehituskaupluste kett, mis on seadnud eesmärgiks viia kogu müügil olev kaubavalik kooskõlla keskkonnasäästlikkuse põhimõtetega ehk kõrvaldada müügilt tooted, mille puhul pole kindel nende keskkonnasõbralik päritolu.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 42 korda, sh täna 1)