Autoromu ootab äraviimist

Kuressaare linnavalitsuse heakorra järelevalvespetsialist Katrin Reinhold saatis üleeile märgukirja linnaelanikule, kellele kuuluv auto seisab Aia tänaval juba pikemat aega ja riivab möödujate silma. Reinholdil on enda sõnul käes tööd täis, kuna märgukirju oleks vaja saata veel mitmele inimesele.

Antud juhtumi puhul jäi heakorraspetsialistile silma, et auto ümber hakkas rohi liiga kõrgeks kasvama ja see takistas muruniitmist. Samuti ei näe sõiduk Reinholdi sõnul just kõige uuem välja.

Märgukirjale reageerimiseks andis ta omanikule aega 19. augustini. Kui omanik selle aja jooksul ei reageeri, on Reinholdi sõnul põhjust ettekirjutuseks ja kui ka selle tulemusena midagi ei muutu, võib alustada väärteomenetlust. Sellised käitumisjuhised on kirjas linna heakorraeeskirjas.

Reinholdi sõnul on linnas mitmeid autosid, mis seisavad tühjade rehvidega suvalises kohas. Samuti on korrastamata aedu, mis silma riivavad või mille omanik pole Saaremaal. Reinholdi ütluse järgi on ette tulnud sedagi, et mõni linnaelanik märgukirja peale solvub.

Et inimesed reageeriksid, on Reinholdil plaan panna need, kes ettekirjutusi eiravad, koos nime ja linna ilmet rikkuva objekti pildiga ajalehte. “Aga loodame, et lehte jõudjaid väga palju ikka pole,” ütles Reinhold.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 27 korda, sh täna 1)