Lühidalt spordist

Treiel ja Järveots võitsid Balti matši

Reedel ja laupäeval Valgas toimunud noorte Balti matšil kergejõustikus kuulusid võidukasse Eesti võistkonda ka KJK Saare sportlased Linda Treiel ja Priit Järveots.

Treiel võitis naiste kuulitõuke tulemusega 14.02 ning oli kolmas kõrgushüppes, kus suutis ületada 1.68.

Meeste 400 m jooksu ajaga 50,68 lõpetanud Järveots oli selle tulemusega kolmas. Järveots osales ka Eesti 4×400 m teatejooksu võistkonnas, kus ajaga 3.31,10 saadi kolmas koht.

Balti riikide omavahelise mõõduvõtu võitis nii naiste kui ka meeste seas Eesti võistkond.

Raul Vinni

FC Kuressaare on lasknud lüüa 23 vastuseta väravat

Kui üleeelmises voorus sai Eesti meistriliigas mängiv saarlaste jalgpallinaiskond Pärnu JK sugeda 0 : 9, siis kolmapäeval saadi kaotus Tallinnas. Sealne Kalev suutis saarlannad alistada 7 : 0. Eile kohtuti kodustaadionil FC Floraga, kellelt tuli samuti vastu võtta 0 : 7 kaotus.
Seega on FC Kuressaare naiskond viimase kolme vooruga lubanud enda väravasse lüüa 23 vastuseta jäänud palli. Tabelis paiknetakse kuuendal kohal kaheksa võistkonna seas.

Kolmapäevaku võitis Lote

Saaremaa Merispordiseltsi poolt sõidetavate purjetamiskolmapäevakute kuuendal etapil oli parim Lote. Talle järgnesid Karina ja Zoo.

OS

Virgo Arge viigistas punktiseisu

3. augustil Läänemaal peetud rahvasprindi võitis neljarattaveoliste autode arvestuses saarlane Virgo Arge, saades Hepa karikavõistluste arvestuses oma kontosse täiendavalt 10 punkti. Päev varem Märjamaal toimunud rahvasprindi võitis Helmet Palm, kes sel korral pidi leppima kolmanda kohaga. Teenisid mõlemad mehed aga nädalavahetusel peetud võistlustelt Hepa sarjas täpselt niipalju punkte juurde, et seis viimase etapi eel on võrdne – kumbki on seni kogunud 46 punkti.

Ridala rahvasprindil noppis teise koha punktid Rainer Parik, kel seitsme osavõistluse järel kirjas 35 punkti, mida on viie võrra vähem kui kolmandal positsioonil oleval Allan Kiviseljal.

rally.ee

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 18 korda, sh täna 1)