Krimi (6)

Möödunud nädalavahetusel toimetati politsei arestimajja kainenema 18 inimest. Kokku registreeriti 30 väärtegu, neist 26 liiklusseaduse rikkumised. 30 seaduserikkuja hulgas oli üks alkoholijoobes juht, üks juhtimisõiguseta juht ja viis kiiruseületajat

Vargad viisid Nasva poest viina ja tubakatooteid

2–6. juulil lõhkusid vargad Kaarma vallas Nasva külas kaupluse aknad ning esialgsetel andmetel on poest varastatud alkoholi ja tubakatooteid. Kahju on selgitamisel. Politsei alustas juhtumi uurimiseks kriminaalmenetlust.
Sõiduauto Ford Sierra viidi garaažist minema
25. juulil varastati Kaarma vallas Nasva külas garaažist sõiduauto Ford Sierra. Politsei on alustanud kriminaalmenetlust.

Sõidukil lõhuti Keskranna külas aknaklaas

25. juulil lõhuti Kaarma vallas Keskranna külas parkival sõidukil aknaklaas ja varastati autost rahakott sularaha ja dokumentidega.
Raamatukogu aken löödi sisse
Ööl vastu 25. juulit lõhuti Kuressaare südalinnas Saare maakonna keskraamatukogu aken. Esialgsetel andmetel majja sisse tungitud ei ole ning midagi varastatud ka mitte.

Soomlastelt rööviti raha

Pühapäeva hommikul tuli politseisse kaks Soome kodanikku, kes väitsid, et neid on Kuressaare linnapargi juures röövitud. Avaldaja sõnul võtsid kaks tumedates riietes noormeest temalt ja abikaasalt ära sularaha, nii eurod kui ka Eesti kroonid. Kahju on selgitamisel.

Pühapäeva hommikul toimus politseioperatsioon

Pühapäeva hommikul kell 5–7.30 toimus Kaarma ja Muhu vallas politseioperatsioon, mille käigus kontrolliti kokku 141 mootorsõidukijuhti. Tuvastati kaks rikkumist, neist ühe korral tuvastati alkoholijoobe tunnused ja teisel korral oli tegemist kiiruseületamisega.

Salmel põles kõrgepingeliini alune maa

27. juuli päeval põles Salme alevikus kõrgepingeliini alune maa. Päästjad kustutasid kaks tulekollet (0,15 ha ja 0,35 ha). Tuli oli alguse saanud mahakukkunud kõrgepingeliinist.

Metsloomad põhjustasid nädalavahetusel viis liiklusõnnetust

Pühapäeval, 27. juunil kell 4.30 hüppas Kärla vallas sõiduautole Volkswagen ette põder.

26. juuli hommikul kell 8.14 jooksis Kaarma vallas sõiduautole Mazda ette kits. Sama päeva õhtul kella 23.58 ajal juhtus liiklusõnnetus Kaarma vallas, kus sõiduautole Volkswagen jooksis ette metssiga.

Reedel kell 11.08 toimus liiklusõnnetus Muhu vallas Raugi külas, kus sõiduautole Renault jooksis ette kits. Samal päeval põhjustas metskits liiklusõnnetuse ka Ratla ja Tagavere vahelisel teelõigul, kui jooksis ette sõiduautole Kia.

Kuressaare politseijaoskonna infojuhi Kristi Mägi andmetel inimesed õnnetustes viga ei saanud, ning kõik teated laekusid politseile infoks.
“Selliste liiklusõnnetuste puhul, kus loom saab viga, tuleks alati teatada keskkonnainspektsiooni numbrile 1313,” ütles Mägi.

.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 28 korda, sh täna 1)