Kütusehindade langus tekitas segadusi hinnatabloodel (4)

Kütusehindade langus tekitas segadusi hinnatabloodel

SEGADUSED HINNAGA: Kuressaares asuvas mehitatud Olerexi tanklas maksab bensiin 20 senti rohkem, kui Olerexi automaatanklates.

Seoses bensiinihindade kõikumisega võivad tanklate tablood hinnaga pisut valetada. Eile näitas Alexela tankla tabloo tegelikkusest 60 sendi võrra kõrgemat hinda.

Eile ja üleeile langetasid autokütuse jaemüüjad kütuse hindu. Muutustega läks kaasa ka Saare Kütus. Eile maksis Kuressaare Neste ja Alexela automaattanklates bensiin 95 Euro 17.70. Alexela hinnatabloo näitas aga veel vana hinda 18.30. Ka tablool näidatud diiselkütuse hind oli tegelikkusest kallim. Diisel maksab Alexelas näidatud 20.25 asemel 19.65. Alexela langetas kolmapäeval oma kütuste hindu just 60 sendi võrra.

Segadust tekitab ka Olerexi tabloo, mis näitas 20 senti kõrgemat hinda, kui meediast läbi käinud summa Olerexi hindade kohta. Selle põhjuseks on hindade erinevus automaattanklates ja mehitatud tanklates. Nii nagu Nestes, maksab ka Olerexi mehitatud tanklates kütus 20 senti rohkem, kui automaattanklas. Eile õhtul maksis 95 euro Olerexis 17.90.

Pärast lõunat oli Neste automaattankla mõlema tankuri ääres viie või enama auto pikkune järjekord. Neste langetas kolmapäeval oma hindu 50 sendi võrra. Eile olid hinnad Kuressaares veelgi kümne sendi võrra kukkunud, mis meelitas mõnedki autojuhid tanklasse.

Kõige kallimalt müüs pärast hinnalangust Kuressaares bensiini Saare Kütus, mille tanklates tuleb 95 Euro veest välja käia 18 krooni. Ka diisli hind ületab konkurentide oma 10-30 sendi võrra.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 35 korda, sh täna 1)