Milliseid suveüritusi olete külastanud, milliseid plaanite külastada? Miks?

Tänavaküsitlus.

Janek: Oh jumal, ma ei teagi. Ei olegi vist eriti. Kusagil seal pargi pool käisin. Lossihoovis käisin mingitel päevadel. Kui Saaremaal olen ja vaba aega on, siis kindlasti lähen kusagile.

Marko: Õlletoobrit. Normaalne üritus. Põhimõtteliselt püüan igal aastal seal käia. Praegu ei oska öelda, kas kuhugi veel minna. Rohkem meeldivad mulle muusikaüritused.

Luule: Kuressaares ei olegi. Aga täna õhtul lähen “Porgy ja Bessi” vaatama. Aa, ja siis käisin ikka Lossipäevadel. Käisin Hispaanias flamenkol, väga head etendust vaatamas. Ja kevadel Tallinnas “Minu veetlevat leedit” vaatamas. Kindlasti lähen merepäevadele.

Annika: Tänavu mitte ühtegi. Olen lapsega kodus. Üldiselt külastangi vabaõhuüritusi vähe. Ooperipäevadele ehk oleks läinud, usun, et “Porgy ja Bess” oleks päris huvitav vaadata.

Agnes: Appi, kui raske küsimus. Tegelikult vist mitte ühelgi. Rohkem tegelen praegu autokooliga ja lihtsalt puhkan. Omaette väikestel pidudel, suurüritustest väga ei viitsi osa võtta. Mõnel kontserdil tahaks veel käia, aga sellistest õlletoobritest ei tunne puudust, pole minu rida.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 12 korda, sh täna 1)