Selgub Salme-Tehumardi maantee tööde läbiviija

Eile lõppes riigihange Salme-Tehumardi maanteel töid teostama hakkava firma leidmiseks.

Saare Teedevalitsuse juhataja asetäitja Toomas Magusa sõnul esitasid lõppenud riigihanke konkursile endapoolsed pakkumised kaks firmat.
Magus usub, et nende kahe seast leitakse ka tööde tegemiseks parim firma, kes suudab töid kvaliteetselt teostada, sest mõlemad firmad kvalifitseerusid pakkumisele.

Eelmine hange samale objektile ebaõnnestus, kuna pakkumised ületasid eelarve võimalused. “Vahepeal tehti projekti vajalikud muudatused ja järgmise nädala jooksul peaks ka hanke võitja selge olema,” ütles Magus.
Paberite vormistamisega püütakse Magusa sõnul kiiresti ühele poole saada, et saaks kohe ka töödega peale hakata ja objekti valmimine ei hakkaks venima

Ehitustegevuse alguseks plaanitakse 10. või 11. augusti. Tööd peavad olema valmis ning teelõik liikluseks avatud selle aasta 1. novembriks.
Ehitustööd käivad hooga edasi ka teistel Saaremaa maanteedel.
Kuressaare külje all asuval ringtee ja Roomassaare vahelisel teelõigul on alustatud elektrivalgustuse paigaldamist. Seal on lepingujärgne tööde valmimise tähtaeg 15. november.

Uudse väljanägemise saab iganenud Karja sild. Vana sild oli liiga kitsas ega vastanud enam nõuetele, ütles Magus. 15. augustiks peaks Uus karja sild valminud olema.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 12 korda, sh täna 1)