Meremaa bänd filmis Saaremaal Tiibeti olümpiamängude muusikavideot

Meremaa bänd filmis Saaremaal Tiibeti olümpiamängude muusikavideot

TIIBETI VABADUSE JA ÕIGUSTE EEST: Osa Tiibeti olümpia laulu videost on filmitud Saaremaal.

Ansambel “Flowers of Romance” filmis reedel Saaremaal Leesi tornis Tiibeti olümpiamängude jaoks loodud laulu “Tibetan Olympic Song” videot.

Ansambli vokalist Tõnu Trubetsky ütles Oma Saarele, et video režissöör otsustas osa videost Saaremaal teha ja teised olid temaga nõus. “Saime ühe päevaga hakkama ja ilm oli ilus,” lisas ta. “Filmisime seda ühes puutornis, Leesis, mis asub Sõrve poolsaare suunas,” märkis Trubetsky.

Trubetsky sõnul tehti võtteid üks päev ja tegevust tornis filmiti Rootsist tellitud helikopteriga. Lisaks sellele süüdati seal ka punased SOS märgusuitsutuled, mis on otseselt seotud mai alguses üle maailma toimunud kampaaniaga, kui alpinistid süütasid eri riikide kõrgemates tippudes punase suitsutule.

Trubetsky sõnul sisaldab aga video ka mitmeid muid lõike. “Sinna tulevad lõigud tiibetlastest, mai alguses Indias toimunud Tiibeti olümpiamängudelt,” märkis vokalist.

Videosse plaanitakse panna ka ajaloolisi kaadreid Hiina vägede sissetungist Tiibetisse.

Flowers of Romance koosneb eesti muusikutest, kuid ametlikult esindab ansambel tunnustamata mikroriiki Sealand (Meremaa), mis asub Põhjameres Suurbritannia ranniku lähedal.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 27 korda, sh täna 1)