Vormel 1 ennustusvõistluse liidrid hoiavad edumaad

Prantsusmaa GP Oma Saare vormel 1 ennustusvõistluse edetabeli tipus suuri muutusi kaasa ei toonud, sest enamiku ennustajate punktisaak oli ühesugune. Edit Annusver jätkab liidrina ühe enampunktiga Aarend Tõru ees.

Vormel 1 sarja järjekordne etapp sõideti Magny-Coursi ringrajal, kus edu saatis kaksikvõidu saanud Ferrari piloote. Parimalt stardikohalt alustanud Kimi Räikkonen juhtis võistluse algfaasis, kuid siis ilmnesid soomlase vormelil probleemid ning esikoha napsas hoopis tema meeskonnakaaslane Felipe Massa. Kolmandana sai finišilippu näha Jarno Trulli, kellele järgnesid Heikki Kovalainen, Robert Kubica ja Mark Webber.

Meeskondlikus arvestuses tegi puhta töö taas Ferrari. Hooaja parima tulemuse välja sõitnud Toyota sai etapil teise ning McLaren kolmanda koha. Esikolmikule järgnesid BMW Sauber, Red Bull ja Renault.

Kvalifikatsioonis on tänavusel hooajal kõige stabiilsemat minekut näidanud Massa ning sellepärast uskus tervelt 54 ennustajat tema võitu, kuid kolm lisapunkti noppisid hoopis need 12 õnnelikku, kes panustasid Räikkoneni peale. Ajasõidu võitu pakkus veel 13 ennustajat Hamiltonile ja 2 Kubicale.

Etapil kujunes üldine punktisaak keskpäraseks, sest enamik teenis 12–13 punkti ning suuri muutusi üldises edetabelis see kaasa ei toonud. 15 punktiga etapivõidu teeninud Kaarel Traumannil palume auhinna (Oma Saare kuutellimus) kättesaamiseks võtta toimetusega ühendust telefonil 45 30 200.

Järgmine võidukihutamine toimub juba eeloleval nädalavahetusel ning osalejatel tuleb taas ennustada pilootide ja meeskondlik esikolmik ning kvalifikatsioonivõitja. Ennustus peab olema tehtud kvalifikatsioonieelse päeva keskööks Eesti aja järgi.

See tähendab, et 4. juuliks tuleb ennustused tuua paberil kas Oma Saare toimetusse, lasta ukse kõrval olevasse postkasti, saata aadressil Tallinna tn 9, 93818, Kuressaare või siis elektronposti aadressil sport@omasaar.ee . Ennustusvõistluse tulemusi saab vaadata ka Oma Saare veebilehelt.

Tulemused peale 8. etappi:

Edit Annusver 99 punkti, Aarend Tõru 98, Kaarel Traumann 94, Liina Jõgi 90, Ahti Lepp ja Toomas Heero 89, Helve Pihl 88, Taavi Liblik, Külli Tõru ja M. Saar 87, Keio Altmäe ja Heino Tammeaid 86, Peeter Luks ja Markus Saaremäe 85, Karel Keeroja, Jaan Jõgi, Ardi Traumann ja Kaido Maripuu 84, Marleen Karelson, R. Saar, Kaido Saaremäe ja K. Kalm 83, Sirje Jõgi, Kaarel, Marek Truu, Leino Kallas ja Allan Valling 82, Rein Altmäe, Mati Heero, Lemmi Heero, Jüri Kaju, Margus Truu ja Hannes Kallas 81, Aivar Vann, Priit Pihler ja Mait Mäe 80, Kristiina Kallas 79, Raimond Ellik 78, Jako Jõgi, Karl ja Margus Õunpuu 77, Raivo Nurja, Jaanus Kallas, Guido, Marek Kalmus ja Kairi Kasemaa 76, Oona Koplimäe ja L. Mägi 75, Kaimo, Maarika Õunpuu, Kaja Kasemaa ja Aivar Laht 74, Kaljo Koppel, Silver Sepp, Andrus Laht ja Liia 73, K. Mägi 72, Kristjan Vaher, Martin Aavik ja Taivo Koppel 71, M. Kalm, Urmas Vaher ja Margus Kallaste 70, Valdur Kaasik ja Sven Lepik 69, Senta Koplimäe ja Margus Kasela 68, Ain Koplimäe 67, A. Lepp 66, M. Lepp, M. Pukk ja Argo Kasela 65, Eigo Alas, Janis Kaasik, K. Aavik ja Aivar Lõhmus 64, Markkus Erin-Uussaar, Mihkel Lember ja Taavo Tamm 63, Marek Kaasik 62, Alar Erin-Uussaar, Liina Malk ja M. Niit 59, Marek Kask 56, Mihkel Põld ja Kajar Sepp 55, Raivo Keskküla 52, Tõnu 51 ja Kalle Saare 50 punktiga.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 29 korda, sh täna 1)