Ükski sinu samm ei jää mulle märkamata!

Ükski sinu samm ei jää mulle märkamata!

ABIKS NAISTELE: Vabaturumajandus ja tehnika areng teevad armukadeduse küüsis vaevlevatele naistele nende üle aisa löövate elukaaslaste jälgimise lihtsamaks. Üheselt on selge, et selline tegevus pole just eriti eetiline. Kuid – ja see on peamine – vastuollu võite minna ka kehtiva seadusandlusega.

Kunagi aitas huulepulgajälg mehe särgikrael naistel teada saada, et abikaasa on üle aisa löönud. Kuid tänu kõrgtehnoloogia kiirele arengule on ka kompromiteeriva salamaterjali hankimine – tegevus, mida harrastavad näiteks aeg-ajalt armukadeduse käes vaevlevad inimesed – muutunud üha räpasemaks ja ebaeetilisemaks.

Teil on tekkinud kahtlus, et lähedane inimene (näiteks abikaasa) petab teid. Kuidas aga leida oma kahtlustele tõendmaterjali? Selles vallas on teile pakkuda hea uudis. Tõsi, hea on see uudis vaid teatud mööndustega.

Nimelt on möödas need ajad, mil te pidite pettusele jälile saamiseks salamahti oma armsama taskutes sorima, et leida mõni restoraniarve või paberitükk võõra telefoninumbriga. Samuti pole enam vaja palgata eradetektiivi, kes reeglina võtab oma teenuste eest ülikallist hinda.

Inimlike tunnete ärakasutamine

Armukadedus ja kahtlustamine on inimlikud tunded, mida on oma huvides ära kasutanud terve tööstusharu. Varem tootis see tööstusharu spioneerimisseadmeid vaid riikide eriteenistustele. Nüüd on ettevõtted aga välja tulnud seadmetega, mida poest võivad osta mitte ainult professionaalsed detektiivid või salaagendid, vaid tavalised tarbijad.

Selliste seadmetega võivad tutvuda kõik huvilised. Selleks tasub vaid külastada internetilehekülgi www.spyequipmentuk.co.uk või www.spymaster.co.uk . Sealt võite leida tohutul hulgal erinevaid miniatuurseid fotoaparaate ja videokaameraid, kõiksugu mikrofone ja “lutikaid”. Näiteks võite umbes 70 naela eest (s.o umbes 1370 krooni) osta endale erilise seadeldise, mis teavitab teid kohe, kui teie armsama mobiiltelefonile saabub mõni sõnum.

Võib vist öelda, et siin on juba tõepoolest tegemist ehtsa spionaažiga ja seda ajal, mil maailma demokraatlikud riigid uhkustavad neis kehtivate seadustega, mis nagu peaksid hoidma ja kaitsma eraelu puutumatust.

Demokraatia paradoksid

Paraku on tänapäeva elu üheks paradoksiks, et majandusvabaduse tagamine on neis samades demokraatlikes riikides tekitanud olukorra, kus iga inimene võib eriliste pingutusteta soetada endale seadmed ja vahendid teise inimese jälitamiseks.

Tõsi, mõne sellise vahendi kasutamine on seotud suure riskiga, sest teie suhtes võidakse algatada kriminaalmenetlus (Eesti karistusõiguses reguleerivad kõnealust valdkonda karistusseadustiku §137 /s.o eraviisiline jälitustegevus/ ja §315 /ebaseaduslik jälitustegevus/), kuid lõppkokkuvõttes sõltub kõik kontekstist.

Peale selle võib jälitustegevuse korraldamise juures olla takistuseks veel asja moraalne aspekt – hästikasvatatud inimese jaoks peaks ju teise inimese järele nuhkimine olema midagi võigast ja taunitavat.
Kui lähtuda aga põhimõttest, et armastuses – nagu sõjaski – on kõik vahendid lubatud, siis ei tasuks piinelda kahtluste käes, et teie abikaasa või kallim üle aisa lööb. Te võite selle kiiresti, täpselt ja, mis peamine, ka delikaatselt välja selgitada.

Saatja külge on veel võimalik paigaldada seadeldis, mis reageerib inimkõne peale – seega kaob vajadus kuulata kompromiteeriva materjali otsingul pika aja vältel vaid vaikust.

Geniaalne. Kuid siin on üks “aga” – kui jääte “lutika” kasutamisega vahele, siis võib juhtuda, et teid ohustavad ebameeldivused ja seda mitte ainult teie lähedase inimese poolt. Tõsi, paljudes riikides ei keela seadus nn telefonilutikaid osta või mingil muul viisil omandada, kuid nende kasutamiseks on vaja õiguskaitseorganite luba.

Lähemalt võite kõige nende jälitusseadeldistega tutvuda eelpool toodud interneti lehekülgedel ja vajadusel neid ka tellida.

Näited müügilolevaist jälitusseadmeist

Seadeldis, mis võimaldab taastada SIM-kaardil olnud info (The Sim Recovery Pro) – 1156 krooni

Tundub, et see aparaat on eelkõige mõeldud naistele, sest reklaamist võib lugeda järgmist: Kui omate sellist seadeldist, siis tunduvad naised, kes salamahti oma meestuttava särgikraed nuusutavad, et sealt võõrast lõhnaõli leida, küll vanamoelistena. Milline barbaarsus! Igaüks, kes XXI sajandil on armastanud või armukadetsenud, peaks teadma, et spionaaž oma armsama järele algab eelkõige mobiiltelefonist.

Kompromiteeriva sisuga SMS, salapärased telefonikõned tundmatutelt numbritelt öisel ajal – see kõik on paljastava sisuga materjal. Probleem on vaid selles, et kui armsam teid petab, siis on ta väga tähelepanelik ja reeglina valvab hoolega ka oma mobiiltelefoni.

Mida peaks sellisel juhul tegema algaja nuuskur? Tal tuleks vaid heita põgus pilk lähedasele inimesele kuuluva mobiiltelefoni SIM-kaardile. Just seda võimaldabki seadeldis Sim Recovery Pro (ingl k SIM-kaardi taastaja). Te peate kaardi telefonist välja võtma, asetama selle Sim Recovery Pro USB-lugejasse ja lülitama lugeja oma arvuti USB-sisendi külge.

Teie arvuti monitorile ilmub telefoni kogu sisu. Võite sellega rahulikult tutvuda, teha sellest isegi väljatrüki. Teie ees avanevad kõik telefoninumbrid, kuhu on helistatud ja kust on helistatud ning SMS-ide sisu, sh ka nende, mis on telefonist kustutatud, sest ka neid on võimalik taastada.

Pikendusjuhe koos GSM-diapasoonis töötava raadiosaatjaga – hind u 6430 krooni

Kuid mida teha siis, kui teie lähedane inimene ei kasuta uue armusuhte loomiseks ja hoidmiseks oma mobiiltelefoni? Ka selle peale on ettevõtlikud firmad mõelnud. Kuna enamik abielurikkumistest algab tööpostil, ei tohiks armukadeduse küüsis vaevlev inimene seda tähelepanuta jätta.

Siin tulebki talle appi eriline pikendusjuhe. Esmapilgul ei erine see tavalisest pikendusjuhtmest, mida kontorites kasutakse. Ainus erinevus seisneb selles, et kõnealune seadeldis võimaldab teil kuulata kõiki helisid, mis kõlavad sellest 15 meetri raadiuses. Ja mis peamine, need helid kantakse üle teie mobiiltelefoni.

Kirjeldatud seadeldis pakub teile ka erinevaid töörežiime, sh ka sellist valikut nagu “reageering häälele”. See tähendab, et kui mikrofon püüab kinni inimhääle, siis edaspidi lülitub seadeldis automaatselt tööle ja alustab lindistamist ning ühtlasi annab ka teile signaali. Seejärel võite saatjaga ühendust võtta ja kuulata, mida kõneldakse. Teie lähedane aga ei aimagi, et avameelitsedes oma töökaaslasega avameelitseb ta tegelikult teiega.

Hai klaviatuur ehk seadedis Key Shark – 960 krooni

Ööpäevaringselt liigub kogu maailmas rohkesti 21. sajandi armukirju – need on e-kirjad. Pole vist huvitavamat lugemisvara kui armastusavaldus kirjalikus vormis – eriti veel siis, kui seda teeb teie lähedane.

Neid elektroonilisi armuepistleid on aga äärmiselt raske tabada; see on palju keerulisem ülesanne kui sorimine võõras postkastis. Kuid olge mureta – Key Shark aitab teil sääraseid raskusi kerge vaevaga ületada.

Kuigi seadeldise nimetus on kurjakuulutav, on see samas ka põhjendamatu, sest tegemist on täiesti süütu riistakesega. Teil tuleb Key Shark ühendada vaid juhtmega, mis ühendab kompuutrit klaviatuuriga ja seadeldis fikseerib kõik klahvivajutused, sh ka paroolid ja erimärgid.

Seadme kasutusjuhendis soovitatakse Hai ühendada arvuti klaviatuuri külge, kui teie kallim on viivuks eemaldunud. Kui soovite aga lugeda midagi huvitavat, siis eemaldage seadeldis juhtmest ja ühendage see oma arvuti külge ning teie kallima kogu elektrooniline kirjavahetus on teie kontrolli all.

Auto jälitaja – 52 904 krooni

Kui teid vaevab maniakaalne kahtlustus, et teie kallima südametunnistus pole just päris puhas ja kui arvate, et igal minutil, mida ta ei veeda koos teiega ja mil teda pole ka töökohas, on ta kuskil armusuhteid punumas, siis peate ju ometi välja selgitama oma armsama täpse asukoha. Ent kuidas seda teha?

Üks võimalus on maskeeruda ja salaja oma elukaaslast jälitada. Palju mugavam on aga jälgida tema käike, istudes ise rahulikult kodus. Teie soovunelma täidab jälgimissüsteem Find It.

Tegu on väikese musta värvi karbiga, mida reklaamitakse kui “universaalset meetodit, et jälgida väärtusliku varanduse liikumist”. Sellise seadeldise võib salaja külge panna igale transpordivahendile. Kasutades GPS tehnoloogiat, fikseerib see jälgimissüsteem auto asukoha koordinaadid ja edastab need andmed teie arvutisse.

“Lutikas” statsionaarsele telefonile, mis töötab detsimeeterdiapasoonis – 2724 krooni

Te jälgite oma armsamat kõikjal ja tema viimaseks eraelu pelgupaigaks on jäänud vaid tema isiklik lauatelefon. Kuid kaasaja seadeldised võimaldavad teil vallutada ka selle kindluse. Tõsi, selle kindluse vallutamiseks vajate tõenäoliselt mõne tehnilist taipu omava sõbra abi. Nn automaatse toitega telefonilutikat on teoreetiliselt küll kerge paigaldada, ent kui teil endal pole tehnilist taipu, siis võite väga kiiresti vahele jääda.

Kui teil siiski õnnestub seadeldis telefonipistiku kaabli külge ühendada, võite rahulikult pealt kuulata kõiki kõnesid. Energiat saab “lutikas” telefoniliinilt, mille külge ta on ühendatud. Seega kaob ära vajadus patareisid vahetada.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 223 korda, sh täna 1)