Saaremaa kunstistuudios on avatud ülevaatenäitus

Kuressaare linna sünnipäeval avatud Saaremaa kunstistuudio tööde ülevaatenäitust on võimalik kuni 1. juunini külastada nii kunstistuudio alumisel kui ülemisel korrusel.

 “See on ülevaade sellest, millega kunstistuudio on tegelenud 9 kuu jooksul,” sõnas Saaremaa kunstistuudio juht Anne Tootmaa.

Alumisel korrusel on kokku välja pandud 187 tööd 124 inimeselt, lisaks vitraažid, restaureeritud mööbel ning keraamikatööd.

Ülemisel korrusel on näha üle mitmetuhande laste loodud töö, mis peaksid eelkõige andma ülevaate sellest, mida kõike kunstistuudios on võimalik teha.

Kõige noorem kunstistuudio töös osaleja on kahe ja poolene ning kõige vanem 78-aastane, rääkis Anne Tootmaa. Mudilaste jaoks pakub kunststuudio loovuse arendamise kursust.

Saaremaa kunstistuudios on võimalik osa saada loovuse arendamise kursusest, lastekursusest, samuti korraldatakse noortele õhtuseid ja täiskasvanutele mitmeid erinevaid kursusi: siidimaal, ehete disain, tekstiil ja kujundus, klaasimaal, klaasikunst, gobelään, joonistamine, kunstiajalugu, keraamika, õlimaal, portselanmaal, rahvuslik tekstiil, sisekujundus, mööbli restaureerimine.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 14 korda, sh täna 1)