Saare Golf ootab huvilisi (1)

Saare Golf ootab huvilisi

 

Saare Golf alustab juunis noortetööd ning sellega seoses on kõik noored golfihuvilised oodatud kätt proovima 2. juunil kell 17. Esimene trenn on noortele tasuta.

“Alustame, jah, juunis noorte treeningutega, mis oleksid esialgu igal esmaspäeval ning hiljem sõltuvalt huviliste arvust ja soovidest,” selgitas Oma Saarele Saare Golfi turundusjuht Marge Täks, lisades, et kellel tekib suurem huvi, saab golfi juba süvendatult harrastama hakata ning võistlustel osaleda.

“Eestis on golfi kui harrastuse ja ka võistlusspordi populaarsus hüppeliselt kasvama hakanud ning seoses uue golfiväljaku valmimisega on nüüd ka saarlastel suurepärane võimalus seda harrastama hakata,” rääkis Täks.

Tema sõnul ei ole ära unustatud ka täiskasvanuid, sest suured golfihuvilised on oodatud registreerima end Green Cardi kursustele. Täks lisas, et harjutusväljakul võivad käia kõik huvilised.

Golfihuvilisi hakkab õpetama Marko Kumm. “Meie uus Golf Pro on juurtelt saarlane, elanud ja õppinud nii Tallinnas kui Soomes ning nüüd pöördus tagasi Saaremaale, tuues kaasa uued kogemused ja maailmavaate,” tutvustas Täks golfitreenerit. Marko Kumm on professionaalne golfimängija ja diplomeeritud golfitreener. Golf Pro juhendamisel on võimalik lihvida nii oma golfimängu oskusi kui saada detailsemat ülevaadet golfimängu ajaloost, reeglitest ja eetikast.

Sügisest alustab Kumm gol-fiõpetuse treeningutega ka Kuressaare gümnaasiumis, tuues Soomest selleks spetsiaalse kooligolfi paketi, mis on mõeldud kasutamiseks siseruumides.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 44 korda, sh täna 1)