Neste automaattankla võttis raha, aga kütust ei andnud (8)

Neste automaattankla võttis raha, aga kütust ei andnud

 

Mai keskel Neste automaattanklast kütust ostma läinud klient sisestas automaati küll rahasumma, kuid kütust vastu ei saanud.

“Seisin seal nõutult ning mõne aja pärast tuli automaadist välja tšekk, mis kinnitas, et ma olin raha sisse pannud, aga kütust võtsin 0 krooni eest,” rääkis tundmatuks jääda sooviv klient (nimi toimetusele teada).

Naise sõnul helistas ta tšekil olnud klienditeenindusnumbril ja sealt küsiti tema andmed ning lubati uuesti ühendust võtta ja raha paari päeva jooksul tagasi kanda.

Neste klienditeenindaja tõi kliendile põhjenduseks selle, et samal ajal oli automaattankla kallal töötaja, kelle tegevus võis ka sellise olukorra põhjustada. Kliendi arvates oleks see töötaja võinud teda hoiatada või mingeid juhtnööre tegutsemiseks anda.

“Kui noored tulevad Saaremaale aega veetma ja tagasi sõitmiseks sisestavad raha tanklasse ning siis ei saa ei raha ega kütust,” ütles klient, “mis see siis aitab, et inimene paari päeva pärast selle raha tagasi saab – kas ta niikaua seisab seal või?”

Neste kontorist eile õhtul kommentaari juhtunu kohta saada ei õnnestunud, kuid 24-tunnisest klienditeenindusest öeldi Oma Saarele, et kui on juhtunud, et automaatjaam ei anna kütust, tuleb kindlasti võtta kviitung ning seejärel helistada klienditeenindustelefonil.

“Meie võtame inimese andmed ja edastame need jaamahaldurile, kes võtab inimesega ühendust,” rääkis klienditeenindaja, lisades, et jaamahaldur kontrollib videolinti ja inimene saab oma raha kindlasti tagasi. Põhjuseks, miks säärane asi juhtus, tõi klienditeenindaja selle, et tõenäoliselt ei olnud eelmine tankija püstolit korralikult tagasi asetanud ning seetõttu ei saanudki järgmine klient tankida.

Oma Saare toimetuse poole pöördunud naisele ei olnud see juhtum Neste tanklas aga esmakordne. Sama suure rahasumma kaotas ta ka paar kuud tagasi, kuna siis ei taibanud ta tšekki võtta.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 74 korda, sh täna 1)