ATV-huligaanide tõttu jääb ära kristlaste kevadjooks (1)

Kuressaare kristlik terviseklubi on sunnitud ära jätma kevadjooksu, kuna ATV-ga kihutavad noorukid on muutnud enamiku terviseradade kasutamise võimatuks.

 “Radade madalamates kohtades on sisse sõidetud sellised rööpad, mille parandamine käib terviseklubile üle jõu,” ütles Kuressaare kristliku terviseklubi president Märt Pärna, kelle sõnul on ATV-poisid terviseradu väga usinasti kasutanud. “Selletõttu jääb Kudjape–Upa kevadmatk-jooks ära.”
Peaaegu lumeta ja pehme talve tõttu olid eelnevalt ära jäänud ka Kudjape–Upa suusapäevad.

Maapinna täieliku tahenemise järel loodab terviseklubi Kaarma vallavalitsuse abiga rajad puhastada ja niita, et tervisesportlased neid kasutada saaksid. 2008. aastal on plaanitud alustada Kudjape–Upa terviseradade laiendamise, parandamise ja muutmisega.

“ATV-poistele soovitan moodustada oma klubi ja koostada projekt ATV-raja rajamiseks kuhugi vanasse karjääri,” sõnas Pärna.
Kuressaare kristlik terviseklubi on avalikes huvides mittetulundusühinguna tegutsev vabatahtlik ühendus, mis propageerib tervislikke eluviise.

Terviseklubi korraldab nii iseseisvalt kui ka koostöös teiste spordiklubidega terviseüritusi matkamises, tervisejooksus, rattasõidus, suusatamises, orienteerumises, võrkpallis ja teistel aladel.

Terviseraja mõtte algataja on pastor Märt Pärna, kes on varem töötanud sporditöötajana
Kudjape–Upa terviserajad on 1, 2, 3 ja 5 km pikkused.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 26 korda, sh täna 1)