Saarlased võitsid jäähokis Raplat (6)

Laupäeval Tallinnas toimunud kahe maakonna vahelisest mõõduvõtust jäähokis väljusid võitjana saarlased, kes suutsid Rapla esindajad suurema vaevata 10 : 2 alistada.

30–40 pealtvaataja ees toimunud mängus avasid saarlased skoori juba esimesel minutil, täpne väravakütt oli Risto Alt. Saarlaste tuntavas ülekaalus mängitud kohtumises oligi esmavärava autor mängu resultatiivseim nelja väravaga.

Kahe väravaga panustasid saarlaste võitu Oliver Ollin ja Imre Kuusk, täpsed olid ka Ivar Kärme ja Timm Teemus. Karistusminuteid teenisid mõlemad meeskonnad 3×2. Karistuspingil istusid saarlastest Timm Teemus (kahel korral) ja Olari Tiidus.

Saarlaste meeskonnas mängisid: Risto Alt (kapten), Ivar Kärme, Toomas Vara, Risto Leedo, Oliver Ollin, Edvin Ollin, Imre Kuusk, Marek Pallas, Olari Tiidus, Timm Teemus ja Roman Knõshuk (vv).

Risto Aldi sõnul oli saarlaste eeliseks ühtlasema tasemega ja rohkem kokkumänginud meeskond. Alt märkis, et vastasseisudest hiidlastega alguse saanud sõpruskohtumiste vastu on huvi üles näidanud ka näiteks Viljandi hokimehed. “Ehk on see alusepanek uuele traditsioonile,” märkis Alt.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 29 korda, sh täna 1)