Missid kogusid Kuressaare eralasteaiale 5000 krooni (1)

Missid kogusid Kuressaare eralasteaiale 5000 krooni

 

Nädalavahetusel Divas toimunud heategevusüritusel koguti annetustena Kuressaare Kesklinna eralasteaia toetuseks 5000 krooni. Raha investeeritakse laste õpikeskkonna parandamisse.

“Saarepiiga 2007 Liina Oolupi ja miss Estonia 2008 Kadri Nõgu eestvedamisel korjati annetustena ligi 5000 krooni,” ütles ürituse organiseerija, Saarepiiga valimiste peakorraldaja Liis Ojasaar, lisades, et heategevuslikul eesmärgil kogutakse tuleval nädalavahetusel raha veel juurdegi.

“Lühidalt öeldes läks heategevusüritus hästi,” kiitis Ojasaar, nentides samas, et noortepeol osalejaid oli siiski oodatust vähem.

“Oli selle põhjuseks nüüd soe ilm, põhjendamatult vähene huvi meie esimese superstaari vastu või kesklinnas samal ajal toimunud üritus, aga üritusel oli lapsi oodatust vähem,” märkis Ojasaar, täpsustades, et poisse praktiliselt ei olnudki.

See-eest oli kontsert Ojasaare sõnul tasemel. “Palju väga häid esinejaid Diva laval: Inspira lauljad-tantsijad, Saaremaa ühisgümnaasiumi tantsutüdrukud, noored moeloojad Kerli Koovisk ja Teele Koel oma modellidega ning loomulikult Birgit Õigemeel,” loetles ta, lisades, et nii mõnigi noor tunnistas hiljem, et kui ta varem nagu ei arvanudki Birgitist suurt miskit, siis nüüd on ta tema tuline fänn.

“Meie publiku seas oli veel ka toimetuleku-klasside kümmekond õpilast ja nemad nautisid pidu kindlasti täiel rinnal,” rõõmustas Ojasaar, rõhutades, et see oli ka ürituse üks eesmärkidest – pakkuda neile suurel hulgal positiivseid emotsioone.

Hilisõhtune üritus Divas õnnestus publiku rohkust silmas pidades korraldajate arvates märksa paremini.
Raha antakse Kesklinna lasteaiale üle järgmisel nädalal.

Kevadel 2005 korjati Saarepiiga heategevusüritusega Kallemäe kooli Kuressaare filiaali toimetulekuklassidele tagasihoidlik summa pillide ostmiseks. Aasta hiljem, aprillis 2006 korjati saarepiiga Sigridi eestvedamisel toimetulekuklassidele raha klaveri ostuks.
Saarepiiga heategevusürituse suurtoetaja on klubi Diva.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 86 korda, sh täna 1)