Jahilaskmises oli parim Kärla vald

Jahilaskmises oli parim Kärla vald

 

Saaremaa valdade 2008. aasta suvemängude järjekordse alana toimus laupäeval Kalamaja lasketiirus jahilaskevõistlus. Kolmeliikmelistele võistkondadele olid kavas harjutused siledaraudsest JM-1 ja sporting CSP 25.

Hooaja alguse kohta saavutati väga häid tulemusi ning rõõm oli näha rajal noori võistlejaid, kes eeskätt sporting’us ka hea võistluse tegid.

Parima tulemuse siledaraudse harjutuses JM-1 – 46 p 50 võimalikust – lasi Kärla valla võistleja Argo Saagpakk. Teiseks tuli 44 punktiga Tormis Lepik (Kihelkonna) ja kolmandaks 40 punktiga Andi Eist (Valjala).

Sporting’us oli 23 punktiga 25 võimalikust parim Uno Metsmaa (Kärla), kellele järgnesid võrdsete punktide (23 tabamust) juures ümberlaskmise paremuse põhjal Argo Saagpakk (Kärla) ja kolmandana Kaarel Saar (Orissaare).

Võistkondlikult oli parim vald taas Kärla (Argo Saagpakk, Kaljo Lihulinn ja Uno Metsmaa). Teiseks tuli Orissaare vald (Marko Vann, Kaarel Saar ja Martin Hein) ning kolmandaks Laimjala vald (Kaupo Vallik, Marko Umber ja Vilmar Rei). Järgnesid Valjala, Kaarma, Mustjala, Piht-la, Salme, Kihelkonna ja Pöide valla võistkond.

Võistluste hea korralduse eest tänusõnad peakohtunik Ilmo Tornile, kõigile kohtunikele ja Saarte Jahimeeste Seltsile.

Vilmar Rei

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 31 korda, sh täna 1)